Bak bak Mutlaka.

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
Ya Yuh Be Kim Yönlendiriyor Bunları Ya Polisime Lafta Edemiyorum Vatan Sevgimden Ama Ne Oluyor Artık Anlamıyorum. :S

360

Üye
15 Ocak 2011
122
0
Reyhanlıyı hakkında haber yapma yasağı geldi halka öncelikle 4 ölü var dendi daha sonra 41 oldu 45 oldu yalnız Reyhanlıyı il merkezinde esnaf olan bir vatandaş patlamanın bulunduğu bölgede 100e yakın ölü olduğunu söyledi tabi bu kanal d start tv gibi büyük kanallarda yansıtılmadı olayı örtbas etmeye çalışıyor internette dün gece bir video izledim aslında olan bitenleri en iyi şekilde anlatan bir video sizlerede linkini veriyim.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YL8yJjg99T4

denex72

Üye
23 Ocak 2012
174
0
batman
Reyhanlıyı hakkında haber yapma yasağı geldi halka öncelikle 4 ölü var dendi daha sonra 41 oldu 45 oldu yalnız Reyhanlıyı il merkezinde esnaf olan bir vatandaş patlamanın bulunduğu bölgede 100e yakın ölü olduğunu söyledi tabi bu kanal d start tv gibi büyük kanallarda yansıtılmadı olayı örtbas etmeye çalışıyor internette dün gece bir video izledim aslında olan bitenleri en iyi şekilde anlatan bir video sizlerede linkini veriyim.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YL8yJjg99T4

Bende izledim Şunu. Adam açık açık beyan etmiş.

johnforbesnash

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
341
0
32
ne diyon sen. Onların yaptıkları hatay saldırısnı protesto etmek. Onlar insan. Insan evladı orantısız şiddet uygulanyr bu ülkede hemde en ufak sebeplerde. Geçen maçlardada aynısını yaptılar yine orantısız şiddet.

bu memleketin huzurunu sağlıyorlar odtü lü teröristlerin neler yaptığını mı bilmiyormusun onların ki olay çıkarmak show yapmak sor bakalım kendine neden şehit verdiğimizde odtü lüler eylem yapmıyor.

denex72

Üye
23 Ocak 2012
174
0
batman

johnforbesnash

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
341
0
32
:) komiksin. odtü tanıtım videosu - 2013 - youtube

al izle. Ve sana soruyorum maçta kutlama yapanlara orantısız şiddet uygulayan polislere ne demeli ?

odtü tanıtım videosunu o teröristler çekmedi oranın devlet tarafından atanmış rektörü var arkadaşım. Polis suçu engellemek için vardır polise mukavvemet suçtıur onlarda güç kullanıyor orantılı yada orantısız suçun karşısında polisin çiçek vermesini beklemeyin. Taraftarlar daha geçen hafta bir genç çocuğu öldürdü .

denex72

Üye
23 Ocak 2012
174
0
batman
odtü tanıtım videosunu o teröristler çekmedi oranın devlet tarafından atanmış rektörü var arkadaşım. Polis suçu engellemek için vardır polise mukavvemet suçtıur onlarda güç kullanıyor orantılı yada orantısız suçun karşısında polisin çiçek vermesini beklemeyin. Taraftarlar daha geçen hafta bir genç ****** öldürdü .

Reyhanlı Saldırısnı Protesto ederken diyrm bunlar yaşandı. Savaşa Hayır dedkleri için dağıtıldılar. onlar direndi polisle çatışmaya girdi. Taraftar meselsnde de Ben ne diyorum sen ne diyorsun. İyi geceler.

johnforbesnash

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
341
0
32
Reyhanlı Saldırısnı Protesto ederken diyrm bunlar yaşandı. Savaşa Hayır dedkleri için dağıtıldılar. onlar direndi polisle çatışmaya girdi. Taraftar meselsnde de Ben ne diyorum sen ne diyorsun. İyi geceler.

polisi suçluyorsun taraftara müdahalede, lakin taraftarlar adam öldürüyor. o teröristler savaşa hayır demiyor. o teröristler kürt vatandaşlar öldüğü için ırkçılık yapıp onu protesto ediyor sana kalsa redhack te tc için çalışıyor ALLAH bilir.

Son düzenleme:

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
polisi suçluyorsun taraftara müdahalede, lakin taraftarlar adam öldürüyor. o teröristler savaşa hayır demiyor. o teröristler kürt vatandaşlar öldüğü için ırkçılık yapıp onu protesto ediyor sana kalsa redhack te tc için çalışıyor ALLAH bilir.

1 Mayısta bile işçilere izin vermeye polis gs taraftarına izin veriyor orada neden işini yapmıyor tayyibin ve fetoşun yandaşları.Devlet yıllar önce öldürülenleri bulamıyor reyhanlı saldırısını yapanları 7 saatte buldu oda kendi beslediği suriyeden getirdiği teröristler çıktı .. Bu saldırıyı esad yaptı dediler ama o olsa yandaş basın hemen haftalarca haber yapardı neden yayın yasağı getirildi -- ölü sayısını nedne yalan açıkladılar ve açıklarkende gülüyorlardı - neden önce kendi halkını değilde obamanın yanına gidiyorlar?? neden gaziler otobüsle ŞEHİTLER KAMYONET ARKASINDA taşınıyorda teröristler sınıra kadar helikopterle taşınıyor...suriyeden gelen çoğu terörist kişilere nedengazilerden ve şehit ailelerinden fazla para veriyorlar? emeklilerin 2-3 yılda aldığı maaşı akiller ve birçok milletvekili 1 - 2 ayda alıyorlar bu eşitlik mi?

denex72

Üye
23 Ocak 2012
174
0
batman
1 Mayısta bile işçilere izin vermeye polis gs taraftarına izin veriyor orada neden işini yapmıyor tayyibin ve fetoşun yandaşları.Devlet yıllar önce öldürülenleri bulamıyor reyhanlı saldırısını yapanları 7 saatte buldu oda kendi beslediği suriyeden getirdiği teröristler çıktı .. Bu saldırıyı esad yaptı dediler ama o olsa yandaş basın hemen haftalarca haber yapardı neden yayın yasağı getirildi -- ölü sayısını nedne yalan açıkladılar ve açıklarkende gülüyorlardı - neden önce kendi halkını değilde obamanın yanına gidiyorlar?? neden gaziler otobüsle ŞEHİTLER KAMYONET ARKASINDA taşınıyorda teröristler sınıra kadar helikopterle taşınıyor...suriyeden gelen çoğu terörist kişilere nedengazilerden ve şehit ailelerinden fazla para veriyorlar? emeklilerin 2-3 yılda aldığı maaşı akiller ve birçok milletvekili 1 - 2 ayda alıyorlar bu eşitlik mi?

Ayakta aLkışlyrm.

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Arkadaşlar birkaç siyasi kitap okusanız hani gerçek siyaset olaylara bayağı farklı bakarsınız. Aslında bunların hepsi planlı yaptırılıyor.

johnforbesnash

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
341
0
32

1 mayısta dikkat edersen bayramı kutlayanlar işçiler değil komünistlerdi bak şahanın bile yorumu var olayla ilgili
Şahan Gökbakar'dan 1 Mayıs tepkisi Haberi
bu adam bile farkında olan bitenlerin
ben polisin tepkisini shaklı buluyorum ben onu söyledim diğerlerine gelince ben siyasi parti mensubu değillm lajin o olayı gerçekleştirenler sığınmacılar değil teörristlerdr o ayrımı yap. yayın yasağına gelince her hükümet açıklayamadığı olayların üstünü örter bu dünya genelinde böyledir.
teröriste yapılanlarda çözüm sürecinin bir partçası 3 aydır şehit haberi var mı yok.
suriyeden gelen çoğu terörist kişilere nedengazilerden ve şehit ailelerinden fazla para veriyorlar bu iddia tamamen sallama canım şehit haberlerine verilen paradan haberin yok gib:RpS_cool:
emeklilerin 2-3 yılda aldığı maaşı akiller ve birçok milletvekili 1 - 2 ayda alıyorlar bu eşitlik mi
biraz mantığın olsa anlarsın o kişiler ünlü kişiler kanaat önderi olabilirler barış sürecinde yüksek miktar ödemeleri normal akil kişi kaç tane emekli kaç tane ilk önce bunu öğren ona göre yorum yap:RpS_cool: syasi tarih okumanı tavsiye ediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.