Bakım programı konusunda yardım !

ArCaNy

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
315
0
Merhaba ,

Windows 7 kullanıyorum

Sizce hangi bakım programı daha iyi performans almamı sağlar !
( Neden ) ?

ArCaNy

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
315
0
Neyi taratcam ! Millet Anti -Virüs den bahsetmiyorum ! Şok oldum :) Bakım programı Ccleaner gibi ! programalrdan bahsediyorum !

NaToverclock ,

AVG Biraz alıntı yapmıs , BoostSpeed ' in aynısı !

ArCaNy

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
315
0
Tamm Tamam Oh Herkez her telden çaldı :) Ben ASC v6 kurdum ! Ve Kalles232 Dediğin gibi combofix win 7 de sorunlara neden oluyor !

SORUNUM ÇÖZÜLDÜ ! ! !

ArCaNy

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
315
0
Pgware PcBost + Smart Ram , İnternet içinde TCP optimizer kullanıyorum ! Bilgisayar optimize edebilecek baska alternatif arıyordum , meğersem yokmus ! İobit suanda piyasadakinin en iyisi !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.