Baklat Msn Freeze (RESİMLİ. HEMEN İÇERİ GİR!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ardelis

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
310
0
ANTALYA
SelamunAleyküm arkadaşlar,
İlk önce bir açıklamada bulunmak istiyorum. Herkes msn şifre kırıcı hack vs. şeyler arıyor boşuna vaktinizi kayıp ediyorsunuz böyle birşey yok olmayacakta, böyle birşey bulunsa bile öyle bedavadan kimse internet'e sürmez. Ve açıklamaya başlıyorum :

Bazı bilmeyenler olduğu için msn freeze'nin anlatımını yapmak istiyorum. Msn freeze bir msn dondurucudur. Msn'i kısa süreliğine dondurur. Yani programdan çıkar çıkmaz msn tekrar açılır. Bunla bazı bilmeyen arkadaşlarını korkutabilirsiniz mesela ; Msn'ini dondurdum bakabilirsin, bana o sırrını söylemezsen hiç msn'ini açmıyacağım diye. Ve şimdi program nasıl kullanılır anlatıyorum. Programı açtığınızda HAZIR.. yazısının altında yeşil bir boşluk var oraya msn'i yazıyorsunuz ve dondur'a tıklıyorsunuz o hazır yazısı Donduruldu olduktan sonra msn dondurulmuştur. Msn'i çözmek için ise alttaki çöz'e tıklayıp, programdan çıkın. Çöz'e basmazsanız programdan çıkmaz Ve RESİM :

Programın linkini vermeden önce bir şey demek istiyorum. Arkadaşlar diğer programımda, programı tam 175 kişi indirdi ama teşekkür veren sayısı 15. Biraz Emeğe Saygınız Varsa Teşekkür Verirsiniz. ALINTI KESİNLİKLE DEĞİLDİR !!! LİNK :

İNDİR

iskan1997

Katılımcı Üye
15 Ağu 2011
253
0
çok basit bir program hiç bir işe yaramaz bence direk msn hackla daha iyi değilmi ?

tube8

Yeni üye
4 Şub 2012
8
0
Güzel indiirdimm =) fakat facebook patlatma da bunun kadar kolay bir program olsaydı =)

Promaganda

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
416
0
güzel paylasm HaCKeR DeSiRe de yaptı böyle program programı kapatınca çözmese keske 2 3 gün sürse etkisi :D

baran741

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
253
0
bazılarıda vardı msn'yi donduruyordu sonra 5'dk felan geçtiğinde msn tekrar acılıyor bu'farklımı

canseren

Katılımcı Üye
8 Kas 2011
427
1
37
Hatay
senın o dedıgın 5000 nın 200 nu ben yaptım facebook ertesı gun bılgılendırme mesajı verdi az kalsın adresim pert oluyordu :D

Ardelis

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
310
0
ANTALYA
comctl32.ocx hatasını verebilir doğaldır. hatayı vermemesi için googleden comctl32.ocx yazıp indirin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.