balıkcılıktan anlayan yardım edebilirmi

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
beyler ben balık tutmak istiyorum ama hayatımda hiç tutmadım nerden başlamam lazım oltaya yemi nasıl takacam nasıl bi yem kullanacam belık oltaya takıldığı nasıl anlaşılıyor

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Son düzenleme:

Mobydicq42

Yeni üye
4 Tem 2015
38
0
oltanı ekipmanını filan al sonra sabahın 6-7-8 inde git denize kayalıkları gez böyle gözüne bir yaşlı bilgin birisini kestir git öğretmesini iste zaten onlar hergün gelir balık tutar genelde deniz olan yerlerde öyledir kayalıkların arasında kestane filan var onun içini kırıp yem filan yapıyolar diye biliyorum arada istiridye filanda oluyor dediğim gibi git sabahın 6-7-8inde kayalıklarda balık tutan birinin yanına öğretir zaten onlar her sabah geliyorlar hobi gibi öğretirler sana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.