Balıklarım Bile Linux Kullanıyor Siz Halende Windows

Ananymouss

Uzman üye
15 Tem 2013
1,176
0
Akhisar
Benim pc 2007model. 1.50 gb ram. 256 mb ekran karti. W7 kaldirmiyo. Chromeyi 2 3 dk de aciyor. Telefonum daha hizli. Ben pc bulamiyom sen... :D

Son düzenleme:

sgt19

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
651
0
Fedora
Kali Yada BackTrack Visual Studio'yu Çalıştırabilse Bende Tamamen Linux'a Geçicem Ama İşte Visual Studio İçin Win7'yide Bi Kenarda Bulundurmak Gerekiyor :)

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Linux kurmaya çalışıyorum,kurulum ekranında saçma sapan hatalar veriyor,imanım gevredi bi Linux kurayım diye.

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Benim pc 2007model. 1.50 gb ram. 256 mb ekran karti. W7 kaldirmiyo. Chromeyi 2 3 dk de aciyor. Telefonum daha hizli. Ben pc bulamiyom sen... :D

2006 model ram 1 gb ekran kartı 1gb 128 bit(yandı-değişti) p4 3.00ghz işlemci chrome 2 saniye firefox 2,5 saniyede giriyor.. bakımlarını yaparsan sorun yok yani kardeş.. :)

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Şimdi diyorsun ki pc yi Linux'a çevir :)

Senelerdir Bilgisayarı Windows'dan ibaret sanan babam Kali Linux'un Ejderini görünce bu ne lan dicek Kullanmaz adam :) Ha hdd kur dersen o iş geçti :) Zaten bir kaç gün sonra Okullar açılcak :)

2) Biz sen ve DataMaN gibi linux kullanmayı bilmiyoruz ;) :)

3)Seneye Bende Kali Linux takılcam taam mı :D :trl

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
Şimdi diyorsun ki pc yi Linux'a çevir :)

Senelerdir Bilgisayarı Windows'dan ibaret sanan babam Kali Linux'un Ejderini görünce bu ne lan dicek Kullanmaz adam :) Ha hdd kur dersen o iş geçti :) Zaten bir kaç gün sonra Okullar açılcak :)

2) Biz sen ve DataMaN gibi linux kullanmayı bilmiyoruz ;) :)

3)Seneye Bende Kali Linux takılcam taam mı :D :trl

Linux'a ilgim vardı ama açık konuşmak gerekirse sırf senin yüzünde Kali diye tutturuyorum bilesin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.