Bana Düşmez ama!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
21 Ocak 2008
103
1
Sayın Forum Adminleri Ve Mod.Larıı!!! Biliyorum ki bu konu bana Düşmez.Ama Forumunuzda Kayıtlı olan Kullanıcalardan eLeştiriliyorsunuz!!!Forumun arKa planı Siyah ve biz bunun bıras da Acık renklı olmasını istıyoruzz!!! Ltf bu isteğimi geri Çevirmeyin!

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
Forum için yeni bir tema tasarlanıyor. Temalarımızn eşsiz ve çalınmalarına karşı aldığımız önlemler bu süreyi uzatıyor. Dilerseniz sitenin eski temasınna sitenin en altındaki ESC dizayn temasını değiştirerek ulaşabilrsiniz.

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
Dostum kim eleştiriyo bi söylesene bence senin kendi fikrin bu ve bizleride dahil etme buna ayrıcada siyah renk bu siteye çok yakışıyor bence böle güzel devam etsin vede kendi adına konuş çoğunluğu dahil etme ;)

21 Ocak 2008
103
1
Ben saten herkes demedım kendı arklarım dedım!!! nese Senın kendıı eleştirin!!

Yönetici Size geLince Benimle İlegilendıgınız ıcın Tsk EDerım!!! Saolun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.