Bana kodlama ogretirmisiniz

EndLoss12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
519
51
Yeni başlayacaksan Pythonla başlamanı tavsiye ederim kolay öğrenirsin. Daha sonra diğer diğer
dillere geçersin Java ,C, C++ gibi

Paranın başkaları için taşıdığı anlam, benim için hiçbir şey ifade etmiyor.

Nikola Tesla

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Öncelikle çoğu kodlamayı değil çoğu programlama dilini demeniz gerekir. THT'de programlama eğitimi verilmiyor şu an. Tabiki özel olarak arkadaşlardan rica edersen ve kabûl ederlerse sana yardımcı olurlar. Onun dışında hangi alanda çalışmak istiyorsan sana ona göre bir dil önerebiliriz. Şunu belirtmek isterim eğer aklında bir çalışma alanı yoksa sana benim de kullandığım C dilini tavsiye ederim. Diğer dilleri de seçebilirsin tabiki mesela pyhton kolay diyorlar ama hiç kullanmadım. Not olarak belirteyim işini ciddiye alırsan kullandığın dilin çok da önemi kalmıyor çünkü diller birbirine benzer.

Kreyzi Man

Uzman üye
9 Eyl 2015
1,319
0
nothing
Bu sitede birsürü konu var bu konu hakkında veya sadece kodlama üzerine kurulu siteler var sana öğretmeyi amaçlayan , kodlama dillerinden ne kadar fazla bilirsen o kadar iyi bence ,
forumda iyi bir konu taraması yaparak çok güzel konular bulabilirsin.

MinRuR

Üye
16 Mar 2018
71
0
Yalnızlıktan
Abi programlama dilleri öğren mesela Python ile başla ben de Python öğreniyorum en basidinden yavaş yavaş gelişecez mesela direk brute force ile site hacklemek sana hiç bir şey katmaz inşallah yararlı olmuştur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.