Bana Yardıma Varmısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9 Nis 2008
66
0
ANKARA
winsysclean 2008 arıyorum fakat hangi siteye girsem yükleme bitiminde virüs uyarı veriyor
bazısıda şifreli kilit açılmıyor teşekkür ederim

PirincßurgéR

Kadim Üye
26 Ağu 2007
5,567
4
28680646vr6.jpg

WinSysClean, Windows'un içinde kaybolmuş, hasar görmüş ya da hata yapılmış bütün verileri bulup problemleri giderebilen bir yazılım. Bu yazılım sayesinde bütün verilerinizi düzenleyebilir ve işletim sisteminizin daha iyi bir performans ile çalışmasınız sağlayabilirsiniz. Bütün işlemleri otamatik olarak yapabilen bu yazılım, işletim sisteminizdeki bütün bölümleri tarayarak hataları ortaya çıkarıyor ve düzenliyor.
# Kaybolmuş hafıza alanı
# Hafızanın içinde kaybolmuş veriler
# Kaybolmuş ağ ve internet bağlantıları
# (fatal error) : açıklanamayan genel koruma hataları ve tehlikeli hatalar
# Virüsler
# Bellek hataları
# Nedensiz bir şekilde kaynaklanan (restart) yeniden başlatmalar
# Anahtar girdileri
# Windows'un olan taramaları.

Not : Program, Windows 2000/XP/2003 Server işletim sistemleriyle uyumludur.
fr3yr2.jpg

Kullanıcı Notları :

* Bence de sistem için çok gerekli bi program
* 8,5 gb lik harddiskimde 1,5 gb lik yer temizledi
* Çok mükemmel bi program Eger sizin pcnizde 5 dakikada 500 error veriyoraa hemen indirin benim pcimde işe yaradı.
* Arkadaşlar bu programı gerçekten indirip denemelisiniz.Beni indirip kullandım.Ve gerçekten gözle görülür bir hızlanma oldu bilgisayarımda.Herkese tavsiye ederim.

4zodq7.gif

https://tik.lat/vge84

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.