banka dekont hk

29 Tem 2017
54
0
Selamun ALeyküm benim bıçagım vardı bende bynogameye satdık sonra abimin banka hesapbını girdik gönder dedik parayı sonra 400 tl banka hesapbınıza gönderildi dedi hesapta gözükmesi birkaç saat sürebilir dedi 2 saat sonra bana dekont geldi böyle bi dekont geldi https://i.hizliresim.com/aGkr94.png abimde bankaya gitmiş para felan yatmamış sonra abim bankayı aramış bankada yalan felan demiş bilmiyorum tabi gerçeklik payı varmı
sizce abim dogrumu söylüyor biraz yalancı abim ama genede sizlerede sormak istedim

Arsenik

Emektar
20 May 2002
1,416
341
Abinin son banka hareketlerine bakacaksın orda görünür ne girmiş ne çıkmış hesaba. Nasıl yaparsın bilmem. İnternet şubesinden bankanın yapılır ama abin gösterirmi orası sana kalmış.

29 Tem 2017
54
0
abim banka hesapbı kart finas ben sadece şunu ögrenmek istiyorum yalanmı diyor yoksa gerçekmi

nerden bakıcagım bankayı arıyarakmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
sen cep telefonuna garantinin internet bankacılığı uygulamasını kur :) sonra abinden kartı al üstündeki numarayı ve kart şifresini al uygulamaya gir ordan bak :)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,923
483
85
u bilmiyorum maalesef
anladım ozaman haram olsun ne diyim

Öyle çocuk hareketler yapıpta haram olsun zıkkım olsun laflar etme o yinede senin abin al karşına konuşmaya çalış yinede yediyse helal olsun diyeceksin iyi oynadın oynunu abi benden iyi oyuncusun diyeceksin haram lafını basite alma ahı bi çıktım mı üzülen sende olursun.

29 Tem 2017
54
0
Öyle çocuk hareketler yapıpta haram olsun zıkkım olsun laflar etme o yinede senin abin al karşına konuşmaya çalış yinede yediyse helal olsun diyeceksin iyi oynadın oynunu abi benden iyi oyuncusun diyeceksin haram lafını basite alma ahı bi çıktım mı üzülen sende olursun.

haklısın ama anneme o para gerçek dedim annemde bana inandı şuan annemin gözünde yalancı oldum o yüzden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.