Banka Kartımı PTTmatik Yuttu yardım.

5 Eki 2015
53
0
Komutanlarımdan eğer kural dışı bir konu açmışsam özür dileyerek belirtmek istiyorum.
Arkadaşlar İninal Kartı çoğunuz bilir dün bi tane aldım bende aktivasyonunu yaptım filan sitesinde bugün saat akşam 10 gibi gittim para yatırmaya parayı yatırdım şifre değiştirirken hata yapmışım ilk defa kullandığım için 3 yanlış girince atm kartı yutuyormuş bilmiyordum anlıyacağınız kartı yuttu bankayla görüştüm PTT ye git dediler pttden alabilirmiyim acil yardımcı olun ya öğrenciyim 60 lira harçlığım vardı karta koydum harcarım gereksiz yere diye :confused::confused::RpS_sneaky::RpS_bored:

Son düzenleme:

hasaneryilmaz0

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
402
0
Afyon
aynısı vodafone nun cep nakit kartında başıma gelmişti. gittim ptt şubesinden aldım. bi sıkıntı çıkmıyo. güvenlik göörevlisine söyle yanlız böyle böyle ininal kartında isim vs yazmıyo diye senden kimlik isteyecekler bu arada kartı geri vermek için

5 Eki 2015
53
0
aynısı vodafone nun cep nakit kartında başıma gelmişti. gittim ptt şubesinden aldım. bi sıkıntı çıkmıyo. güvenlik göörevlisine söyle yanlız böyle böyle ininal kartında isim vs yazmıyo diye senden kimlik isteyecekler bu arada kartı geri vermek için

Kimliğimi götürürüm zaten 19 yaşlarındayım mecburen kimlik taşıyorum. çok teşekkür ederim:RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_wub:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.