Banlandığım siteye nasıl girerim

HcckeR

Yeni üye
20 Şub 2016
24
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar bir sitede yeni üyelik açınca ve telefon doğrulayınca bir miktar puan ile başlatıyor ve ben bir çok üyelik açtım bir çok telefon numarası doğruladım ve site beni banlamış sanırım siteye girmek isteyince otomatik olarak googleya yönlendiriyor ıp değiştirdim olmadı mac değiştirdim olmadı tor browserle girince oldu ama çok yavaş ve sitenin içeriği tam olarak açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum.

AgainstTR

Üye
13 Şub 2016
114
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar bir sitede yeni üyelik açınca ve telefon doğrulayınca bir miktar puan ile başlatıyor ve ben bir çok üyelik açtım bir çok telefon numarası doğruladım ve site beni banlamış sanırım siteye girmek isteyince otomatik olarak googleya yönlendiriyor ıp değiştirdim olmadı mac değiştirdim olmadı tor browserle girince oldu ama çok yavaş ve sitenin içeriği tam olarak açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum.

Nickin hacker ve böyle bir soru soruyorsun. lamer :diablo

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0

Zenmate kullan sorun olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.