Banlanma Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Deity

Uzman üye
28 Şub 2013
1,120
0
[ THT ]
Merhaba Sayın Modlarım Bugün Başıma Gelenleri Hepiniz Biliyorsunuzdur Heralde :)
Site Hackledim Diye Ana Avrat Küfür Yedim Bunun Üzerine Aklıma Bir Fikir Geldi Mesela Giriş Yaparken Sistem Ip'mizi Kayıt Etsin Daha Sonra Banlandığımızda (Ip Ban Yemediğimiz Zaman)
Büyük İhtimalle Yeni Hesap Açacağız Yeni Hesap Açarken Sistem Hata Versin
Hem Böylece Forumdaki Üye Kirliliğini Önlemiş Oluruz Lütfen Olumlu Veya Olumsuz Yorumlarınızı Bekliyorum...!

Üst Düzey Yöneticilerinde Yorum Yazmasını İstiyorum.

İyi Forumlar...!

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Ip adresleriniz zaten kayıt altında tutulmakta.
Ama banlandığı zaman forumda güncelliğini kaybetmemek adına yeni bir üyelik alabiliyor, bunları biz de -çok abartmadıkca- görmezden geliyoruz.

Mesela senin şu an -yasak olmasına rağmen- "Dark Pirate 2" şeklinde bir hesabın daha var, 30 saniyede tespit ettim, normalde cezan banlanmak olur, ama muhtemelen o senin yedek hesabın, bu kadar gaddarlık yapmayarak pas geçiyoruz böyle olayları.
Yine de sen o üye adıyla tutar amelelik yapar kendine teşekkür kasmaya vs. kalkarsan ban yersin .

Velhasıl, öncelikle bir önerge sunuyorsan, önce onun kurallarına uymalısın, bu bir.
İkincisi ise, bu öneri üyeyi tek bir nickle kısıtladığından ve yanlış yapıp sınırsız ban yiyenleri üzeceğinden (ki çoooooook nadiren sınırsız atıyoruz, en fazla 6-7 ay oluyor) önergen reddedilmiştir.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Şimdi diğer IP'lerine de baktımda en az 20 multin var gözüküyor, bence bu önergeyi bu forumda yapabilecek son kişi sensin.

Black-Deity

Uzman üye
28 Şub 2013
1,120
0
[ THT ]
Şimdi diğer IP'lerine de baktımda en az 20 multin var gözüküyor, bence bu önergeyi bu forumda yapabilecek son kişi sensin.

Yok Valla Modum Benim Başka 1 Tane Daha Hesabım Var Oda Bizim Arkadaşa Açmıştım
DarkPirate Benim Hesabım Değil Dikkatli Bakınız.
Yapmayın Modum Ne 20 Si En Fazla 2 Tane Hesabım Var Oda Dediğim Gibi Arkadaşım İçin Açmıştım Lütfen Dikkatli Bakarsanız Bulursunuz...!
20 Taneye Çok Güldüm :)
Ama Yeminle Dediğim Gibi Bundan Başka 1 Tane Var Oda Dediğim Gibi Arkadaşım İçin.
Uygulamanın Yararlı Olacağını Düşünüp Böyle bir Konu Açtım Mod'um İsterseniz Silebilirsiniz.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
O zaman giriş yaptığın IP'lerde proxy var, yoksa ben bayağı IP adresi ve IP üyelik gördüm. Konuya uygun cevap verildiğine göre kilitliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.