Banlanmak istiyorum hesabın silinmesini istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.
Arkadaşlar benim bu çarın forumdan silinmesini istiyorum adminler ilgilenebilir mi acaba
İnsanlara mesaj atıyorum egolarından cevap vermiyorlar, tamam rütbe alıyorsunuz ne bu takmamazlık beni banlayın yada hesabımı silin

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Arkadaşlar benim bu çarın forumdan silinmesini istiyorum adminler ilgilenebilir mi acaba
İnsanlara mesaj atıyorum egolarından cevap vermiyorlar, tamam rütbe alıyorsunuz ne bu takmamazlık beni banlayın yada hesabımı silin

Burda ilgilenmeyen geri dönüş yapmayan tek bir yönetici göster bana. Tüm yönetici arkadaşlarımız ne sorarsanız geri dönüş mutlaka yapar. Müsait olunca tabi. Sonuçta yöneticilerde insan bir hayatları var burdan ibaret değil. Ama kesin konuşuyorum saçma bir soru olmadığı sürece tüm yönetici arkadaşlarımız üyelerin sorularına yanıt veriyor. Üyleler için bir şey diyemem ki yönetimi bağlamaz cevap verip vermemeleri. Ayrıca posta kutumuza günde çok mesaj geliyor gözden kaçmış olabilir. Üyelik banalama konusu ise banlanamaz, bu cevaptan sonra halen ayrılmak istiyorsan üyeliğini onaylı hale getirim. İyi forumlar dilerim.

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.
Kardeşim havanızdan geçilmiyor nerden geliyor bu hava anlamadım Silin yada banlayın ben böyle sıkıcı forum görmedim. İlk başlar güzel forumdu doğrudur şimdi hepsinde ayrı hava ayrı afra, tafra

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Kardeşim havanızdan geçilmiyor nerden geliyor bu hava anlamadım Silin yada banlayın ben böyle sıkıcı forum görmedim. İlk başlar güzel forumdu doğrudur şimdi hepsinde ayrı hava ayrı afra, tafra

burda atıp tutmaya gerek yok beğenmiyorsan daha keyif aldığın forumda aktif rol oynayabilirsin

iSysTR

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
421
1
Ukrania
wallahi ben ne sorarsam(mantıklı soru) sağolsun yönetici,albay,tuğgeneral hepsi yardım ediyorlar müsait oldukları zaman elbette geri dönüş yaparlar bence o arkadaş biraz sinirliydi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.