BANLANMAK MI!!! o da ne?

ykuss181

Yeni üye
30 Eki 2009
1
0
Üstadım ben pazardan item satın aldım oyunda(metin2) ama item çalıntıymış ben de item hırsızlığından ban yedim 5-6 aydır ticket atıyorum gm ye acmadı banımı ne yapabilirim bi çaresi yok mu? Şimdiden cok Teşekkürler..

Üstadım ben pazardan item satın aldım oyunda(metin2) ama item çalıntıymış ben de item hırsızlığından ban yedim 5-6 aydır ticket atıyorum gm ye acmadı banımı ne yapabilirim bi çaresi yok mu? Şimdiden cok Teşekkürler..
hocam knıght den anlamam oynamam oynamanızı da tavsıye etmem zaman ve para kaybı konuya gelecek olursa orda atılan banı kaldırırsın yalnız sadece nick banı kaldıramazsın yanı eğer pc ye ip ban mac ban volume serial ban atılmışsa kaldırırsın ama asla hiç bir nickin banı kaldırılmaz

balgözlü24

Yeni üye
2 Kas 2009
11
0
slm aleyküm son sitesizsiniz daha aramiyacam cikcik okey var kameralı ben internet kafeciyim 21 bilgisayarım 7 banlı o 7 bilgisayar hep boş günlük bana zararı 140 ytl birşey olmaz diyosunuz dimi ya 2 milyar kira veriyorsam daha önce çözen program vardı bir çocuk yapmişti tek tıkta açılıyordu ama şimdi nere ban atiyorsalar bilmiyorum bakmadıgım site kalmadı ama yok yok işte allahını kitabını seven bana özel mesaj atsın bilen varsa gerçekten bulan çok taktir edecem ne bilgisayar biliyorum diyenler bulamadı ama daha önce vardı yapmiştilar hemde türk programıydı

slm aleyküm son sitesizsiniz daha aramiyacam cikcik okey var kameralı ben internet kafeciyim 21 bilgisayarım 7 banlı o 7 bilgisayar hep boş günlük bana zararı 140 ytl birşey olmaz diyosunuz dimi ya 2 milyar kira veriyorsam daha önce çözen program vardı bir çocuk yapmişti tek tıkta açılıyordu ama şimdi nere ban atiyorsalar bilmiyorum bakmadıgım site kalmadı ama yok yok işte allahını kitabını seven bana özel mesaj atsın bilen varsa gerçekten bulan çok taktir edecem ne bilgisayar biliyorum diyenler bulamadı ama daha önce vardı yapmiştilar hemde türk programıydı
tam yerıne geldın desem ne dersın burası tht bende adıyaman:) sana özelden msn adresımı atacam ekle bu arada bende cafeciyim:) atılan ban volume id numarasına mac numarasına atılıyor hallederiz bir tane pc yı ben gösterırım diğerlerini sen yaparsın

kalıbının adamı çıkmadın :)

tekdost22

Katılımcı Üye
23 Mar 2008
278
0
ya hocam şunu dökümanları tekrar upload edip bana bi link atarmısın pm ile çok acil lazımda

mEmTR

Yeni üye
30 Ocak 2008
6
0
adıyaman02 arkadaş; Emeğin için sağol link kırılmış yine yenilersen memnun olurum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.