Barışta Savaşta Türk Ordusu!//Reflection

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Ameliyat ağrılarım var,bu sebeple ara verecektim ama duramadım tabi.Zemin ve dağ kendi çizimim...Biraz sabır :) İntro çalışmamda geliyor.Yorumlar...

56ey.jpg

ugurhakan1

Yeni üye
23 Haz 2013
47
0
tek kelime ile harika ama şaşırmıyorum çünkü sana yakışan bu diye düşünüyorum ayrıca geçmiş olsun agrılarında varmış allah dayanma gücü versin.

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Ben amatör kalırım böyle grafikerlerin yanında :) Herkese ayrı ayrı teşekkürler.Sisli vadide terör avında şanlı ordumuz :)

http://www.turkhackteam.net/members/242556.html
http://www.turkhackteam.net/members/74997.html

İlerde seni de aynı yerlerde görücez inşallah :D Birileri de ayynı yorumu atacak ve senin profilini gösterecek.Ustalarına saygı göstemen tabi ki çok güzel ama unutma ÇIRAKLAR(SEN KESİNLİKLE BU KATEGORİDE DEĞİLSİN)DA BİR GÜN USTA OLACAKTIR.
Selametle.

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
İlerde seni de aynı yerlerde görücez inşallah :D Birileri de ayynı yorumu atacak ve senin profilini gösterecek.Ustalarına saygı göstemen tabi ki çok güzel ama unutma ÇIRAKLAR(SEN KESİNLİKLE BU KATEGORİDE DEĞİLSİN)DA BİR GÜN USTA OLACAKTIR.
Selametle.

Ustalarıma saygı,sevgim sonsuzdur :) Zaten çok ustam var,güzel yorumun için çok teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.