Basim Belada //deserteagle777

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deserteagle777

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
848
0
--__--
Lutfen Ben Salakmiyim Bunlari Gercek Olduguna inandirayim sizi//deserteagle777

Arkadaslar Nasanin SubDomainine Ftp Sine Saldiri Yaptim Ve Karsiliginda Bana Mesaj Yolladilar Saolsunlar :(

Ama Inan Onlarin Bu Yaptigini Yanlarinda Kalmicak :)

3o1b5O.png

Son düzenleme:

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
Hiç birşey yapamazlar hiçbir birşey yok zaten hiç birşey yok seni alırlar desek TÜRKİYE ye füzemi atacaklar seni kaçıracak komedi gibi de tabiki böyle birşey gelmesi korkutucu

'ReDLiNe

Global Moderatör
23 Haz 2015
7,789
3,744
23
Ankara
hocam şimdi
1 ip değiştirmeyi deneyin
2 özür mesajı yollayın

ve birdahada nasa ile UĞRAŞMAYIN lütfen

deserteagle777

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
848
0
--__--
hocam şimdi
1 ip değiştirmeyi deneyin
2 özür mesajı yollayın

ve birdahada nasa ile UĞRAŞMAYIN lütfen

Hocam Onlardan Korkan Yok Datalarimi Alacaklar Alsinlar Onemli Bir Sey Yok

Zaten Bunu Acma Sebebim Gecen Gordum Bir Arkadas Ddos Atiyor Nasaya (Tht den deyil)
O yuzden Attim Ki Exploit Ile Sizilmayan Siteye Ddos Atiyorladi Anlattim Ama Anlamdi :D

'ReDLiNe

Global Moderatör
23 Haz 2015
7,789
3,744
23
Ankara
şimdi sen NASAya ddos atıyorlar dedin ve durumu NASAya anlattın ve dinlemedilermi

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Bir an komut çalıştırma yetkisi kazandığını sandım...
Uyarıdan sonra devam ettin mi ?

Anonim6

Yeni üye
29 Şub 2012
0
5
Arkadasalr Saka Degil Benim Size Saka Yapack Halimmi var?
Exploiti ile Saldirim Ftp Icin Yazilmis Bir Exploit

Birisi şaka desin.. Yaptığını, yapmaya çalıştığını anlatayım. IIS 5.0 sürümüne uygun FTPd exploitini NASA gibi milyonlarca dolarlık bütçeli bir kurumda denedin, tabii ki bu kurum da "sonrasında olacaklardan sorumlu olma" diye, belki hatadır diye sana default olarak belirledikleri bilgi mesajını yansıttı. Sen de "Atağı yaptım, artık FBI CIA NSA" Top-10 listesindeyim diye sevindin. Üzgünüm ancak artık aranan bir kaçaksın. Böyle exploit oyunlarına hiç gerek yoktu yahu, sana kullanıcı adı - şifreyi vereyim.
Kod:
[COLOR="White"]Kullanıcı Adı: Nasa1997
Şifre: asan123[/COLOR]
Artık güle oynaya gir, hekle. Yahu bir de seçkin bir timin asistanı olacaksın. Basir bir FTP protokolü ile erişimin sağlanması için hazırlanmış bilgi mesajına bile "Başım belada" diyorsun. Her şeyi geçtim. NASA gibi para basan, darphane bir kurum IIS 5.0 mı kullanacak, başka web server yazılımı mı kalmadı? Lütfen yahu, akıl var mantık var.. İkinci olarak, yaklaşık 12 yıl önce kullanılmış bir sunucu yazılımı kullanacak kadar ileri zekalı mı bu adamlar? Şahsen exploit'in yazarının bile "zevk" olsun diye yazdığı bir exploit'i NASA üzerinde kullandığını duyunca gülesim geliyor..

Bana konularini atarmisin.
Hani bilgilisin ya sen konularini at okuyak
Haah, bir sen eksiktin. Çok güzel oldu. Aferin sizee.. Benim konum yok, bit kadar bilgimle forumdaki hataları düzeltiyorum, bunu duymak istiyor isen buyur..

Son düzenleme:

SLayer Hacker

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
998
0
ŞANLIURFA
Ya Kardeşim Korkma Senin Hiç Bir Kılına Dokunamazlar.
Ki Bu Büyük Türkiye Vatandaşısın Seni Hiç Bir Yere Bırakmayız.
Senin İçin rahat Olsun Kardeşim.
Filmlerdeki Gibi Seni Alıp Hackerlik diye gizli bi göreve sokmayacaklar.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Birisi şaka desin.. Yaptığını, yapmaya çalıştığını anlatayım. IIS 5.0 sürümüne uygun FTPd exploitini NASA gibi milyonlarca dolarlık bütçeli bir kurumda denedin, tabii ki bu kurum da "sonrasında olacaklardan sorumlu olma" diye, belki hatadır diye sana default olarak belirledikleri bilgi mesajını yansıttı. Sen de "Atağı yaptım, artık FBI CIA NSA" Top-10 listesindeyim diye sevindin. Üzgünüm ancak artık aranan bir kaçaksın. Böyle exploit oyunlarına hiç gerek yoktu yahu, sana kullanıcı adı - şifreyi vereyim.
Kod:
[COLOR="White"]Kullanıcı Adı: Nasa1997
Şifre: asan123[/COLOR]
Artık güle oynaya gir, hekle. Yahu bir de seçkin bir timin asistanı olacaksın. Basir bir FTP protokolü ile erişimin sağlanması için hazırlanmış bilgi mesajına bile "Başım belada" diyorsun. Her şeyi geçtim. NASA gibi para basan, darphane bir kurum IIS 5.0 mı kullanacak, başka web server yazılımı mı kalmadı? Lütfen yahu, akıl var mantık var..

Ben bit kadar daha kibarca anlatacaktım ama.... kesinlikle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.