Başıma gelen ürkütücü olay

SeyhaNK

Üye
25 Mar 2018
64
0
Ankara
Beyler bir gece yatıyordum her zamanki gibi rüyamda bir dağlık bir yerdeydim sonra bir mağara gördüm içinde oturup kuran okuyan adamlar vardı bende bir magranın içindeydim ama arkamda taşa oturan siyah bişey oldugunu fark ettim tabi korkudan arkamı dönmüyordum sonra o kuran okuyan adamların oldugu yere gittim birden oturuyorlardı bir kazan vardı adama sordum nabıyorsun die büyü dedi kurba bacagı gördüm tam o sırada ufak kız çocugu gördüm içimden bu cin dedim sonra uyandım esas olay burda başlıyor tam kalktım felç gibiydim tam sağıma döndüm siyah kapkara bir gölge gördüm bana bakıyor gibiydi sonra duvarlardan siyah bulut gibi birşey geçti bi anda dev gibi bir tarantula gördüm kendi kendime diordum allah allah bu evde nasıl bu kadar tarantula olur sanki deprem oluyor gibiydi çok korkmuştum kalbim duracak gibiydi gözlerimi kapadım bildigim duaları okudum sonra gözümü açtımda herşey normale dönmüştü o günden sonra yataga yatarken besmele çekerek giriyorum allah kimseyi böyle bişeyle sınamasın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Theinvisible1x

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
790
0
"NİĞDE"
Amin Kardeşim
Bana Bir Kere Şöyle Oldu;
Mutfaktayım Yan Odadan Dolap Kapama Sesleri Geliyor Babamı Çağırdım Oda Duydu Ama İkimizde Korkudan o Odaya Gidemedik 1 Saat Sonra Kendi Kendime Cesaret Aldım Gittim Baktım Kapattığım Dolap Açıktı Arkadaşıma Sordum C*n'ler Seni Uyardı Dedi Bende Korkuyom Gece o Yüzden..

Son düzenleme:

Dudu Peri

Uzman üye
9 Ara 2017
1,215
0
Sin.
Ben En Son Rüyamda Papaz Görüyordum Rahip Görüyordum Kilise Ye Gittim Çağrılımışsın Sen Dediler Hristiyan Oldum Bende

TheSamu

Üye
17 Mar 2018
123
0
T Ü R K
Allahım sana şükürler olsun millet karabasandan giriyor kiliseden çıkıyor ben mis gibi rüyamda komando oluyorum :D

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,713
3,652
23
Ankara
tertemiz paranoyasın Hayırlı Olsun :D şaka bir yana yatağında yemektir vs yediysende tarantula görmen doğal bendede olur

13 Kas 2010
154
0
Uyku felci geçirmişsin genelde çok korkunç rüyalar bunu tetikler rem uykusundayken gördüğün rüyanın etkisiyle korkudan uyku ve uyanıklığın arasında kalıyorsun bir kaç saniye felç kalıyorsun ilk saniyeler halisünasyon görebiliyosun uyku ile uyanıklığın arasında kalma durumu...

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
halüsinasyon görmüş olabilirsin hastamıydın o sıralar?
ya da başka bir şeyden etkilenmiş olabilirsin rüyanda yaşadığın düşündüğün yaptıkların gördüklerin duydukların vb şeyleri görürsün. yakın zamanlarda böyle şeyler duyduysan gördüysen yaptıysan düşündüysen.... görmüş olman doğal
yazarken beynim yandı :trl :trl

DUMPPER

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
598
0
Şeytan uğraşıyordur dua okuyarak iyi yapmışsın ve rüyayı hep iyiye yor, cinleri kötü görme ve düşünme girmeden önce besöele çekmek sünnettir. Besmele ile başlamayan işte hayır yoktur.. Rüyanda kuran okuyanlarım yanına gitmen iyi..

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Halk arasında karabasan basması diye geçer :trl bilimsel olarak ise uyku felci korkmaya gerek yok beyninin sana bi oyunu rüyanda korkup birden uyandığından dolayı galiba önceden bende birçok kez yaşadım

Justredhack

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
382
0
kardeşim dün gece de bana karabasan geldi :D
korkma insan hepsinden güçlüdür.
allah kimsenin başına vermesin
kafana takma ve kendinin onlardan daha güçlü olduguna inandır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.