başımdan geçen bir olay

Morodwin

Üye
2 Tem 2013
149
0
evet arkadaşlar size başımdan geçen bir olayı anlatacağım umarım sıkılmadan okursunuz :)
Son günlerde bir arkadaş sürekli canımı sıkıyordu böyle sürekli bana sanaldan sövüyordu cevap vermiyordum aynı sınıftaydık teneffüste kavga çıkarmak için sürekli omuz atıyordu yine bulaşmıyordum. en sonunda beni en can alıcı noktamdan vurdu bilgisayar dünyası: size yazdığı mesajın aynısını (neredeyse ) yazıyım bu mesaj ask.fm denen siteye aittir. ben ask fm kullanmam ama benim hakkımda ne demiş diye bakıyordum neyse konuyu uzatmadan size mesajı yazıyım
Soru : Bak XXXXXX (burradaki x ler adımı temsil eder ) ile kavga etmişsin benim hacker tanıdığım var çaldırım mı facesini
Çocuğun cevabı: Yok ya o çocuk salak zaten istersem 2 dk ya çalarım facesini bilgisayarını yaktırırım ama acıyorum işte
işte o an bütün şartellerim attı gittim bunun kardeşine mesaj olarak karikatür resmi yolladım içine gömdüm serverı çocuk 1 gün sonra açtı facebooku şifresini falan girdi. dedim ben ne yapıyım bunun şifresinin ??? bekledim 2-3 gün sonra benim kavga ettiği çocuk facebookuna girdi. Hemen facebookuna girdim tüm fotoğrafları sildim ve kapak fotoğrafına yazdım
AZ LAF ÇOK İŞ "HACKED BY MORODWİN" FAZLA ATIP TUTMAYIN SIRA SİZE DE GELECEK !!!!

qhals

Yeni üye
28 Tem 2013
10
0
yalan kardeşim :) resmin içine nasıl sakladın serveri ve nasıl fudladın ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.