Basın & Medya Ekibi Üyelerine Özel Banner/Afiş Tasarımı // Ertuğrul'

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,097
551
Belirsiz
Selamün Aleyküm dostlarım ve saygıdeğer hocalarım bugün Basın & Medya ekibi üyelerine özel banner/afiş çalışması yaptım.
Bütün ekip üyeleri için 3 renk (Kırmızı-Mor-Mavi) olarak yaptım konuda hepsini koymuş olucam zaten umarım beğenirsiniz
eksik bulduğunuz biryer var ise cevaplar da bekliyorum hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Not: Banne üstünde neon ışıktan oluşan bir daire var banner dışına taşıyor o kısım bilerek yapılmıştır profilime girip banner a bakarsanız anlayıcaksınızdır zaten konunun en alt kısmına görseli bırakıcam profil ile uyumlu olması için o şekilde yapıldı.

@Ertugrul' Banner Tasarımı

e5s8294.png

6l6eeq1.png

govj3pe.png

@Alparslan' Banner Tasarımı

nh3kal5.png

8vvrk4h.png

flq0rg2.png

@'Anka Banner Tasarımı

ovauc8o.png

ei5sj7u.png

h1f5qoo.png

@Arslan' Banner Tasarımı

j4ujwer.png

gnrmla0.png

d57vf46.png

@Aydogan' Banner Tasarımı

2sor1mx.png

5kvr3wl.png

61hms15.png

@BÜRKÜT' Banner Tasarımı

9xes6t0.png

rrhieli.png

isqm4x5.png

@'D4RK Banner Tasarımı

5zsfgio.png

gelz8j4.png

t6b5uew.png

@H@cked BaBy Banner Tasarımı

mc83dkv.png

fxzsv5j.png

sd2bm9u.png

@Reiɴα Banner Tasarımı

aogdida.png

fn5bx1u.png

8rvf1zd.png

@S.A.B.E.R!/ Banner Tasarımı

l5fb4ed.png

i3nbo7v.png

r2c7td9.png

@'Syera Banner Tasarımı

oib8hgx.png

1plmij3.png

4o4m5ln.png

@TheNeferian Banner Tasarımı

r2mr0et.png

l27o71s.png

6p6seot.png

@xavier eckert Banner Tasarımı

c6w8xuo.png

nlelgzj.png

mui15fy.png

BONUS!

@Bunjo Banner Tasarımı

87gjx1q.png

@kst132 Banner Tasarımı

s2eobe9.png

@V3YS0Z Banner Tasarımı

el76snh.png

Görünüm;

fnrtwbi.png

Evet konu biraz uzun oldu ama olsun : D

Bu banner tasarımı THT için tasarlanmıştır kişisel kullanım için olan versiyonu da yakın zaman da gelicektir yine aynı tasarımı revize edeceğim.

İNDİRME LİNKİ

VT

PNG dosyalarını tek tek vt ye alamazdım rar dosyasını direk aldım.
Banner sahipleri indirmek için buradaki rar dosyasını indirip kendi adına olan klasörden alabilir.

Hepinize iyi günler iyi forumlar dilerim...
Elinize sağlık hocam güzel olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.