Basında Pyrit-Herakles

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
UNICIF'e sızdığını ilk Herakles söylemişti.Bende merak edip araştırdım ve internetten alışveriş yapılabilecek kadar yeterli olan bilgilere ulaştım.Açığın ilk bulanı olduğundan ötürü Herakles abimi de habere dahil ettim.Geçen gün UNICEF'i aradım ve Ankara genel müdürüyle konuştum,Herakles abinin maili gitmemiş ve ben de bizzat telefon üstünde yeni bir mail attım,telefondan açığın türü ne tür bilgilere ulaşılabildiğini anlatıp telefonu kapattım ve teşekkür ettiler.Bizzat bir uzmandan yardım alacaklar..
UNICEF'e Hacker Şoku..! | Hack Haber | Hackernews | Security in a Serious WayHack Haber | Hackernews | Security in a Serious Way
UNICEF’e Hacker Şoku « Ay Gazete | İnternet Gazetesi | İnternet Haber Portalı
UNICEF'e hacker şoku - Derince İlçesi Yerel Haber Sitesi

Son düzenleme:

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23
(:) Ufak bir iş ama eline sağlık ben sadece erişebilirliğine baktım kucuk sistemler orası suan IBM adminleriyle konusuyorum.

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Teşekkürler doldis :)
(:) Ufak bir iş ama eline sağlık ben sadece erişebilirliğine baktım kucuk sistemler orası suan IBM adminleriyle konusuyorum.
Biraz yerel medyada RedKekten başkaları olduğunu göstermemiz lazım.Geçen bir gazeteden arayıp ilgimizden ötürü teşekkür ettiler.Böyle grupların olmasının mutluluk verdiğini söylediler.Yani biraz varlığımızı kantılamalıyız.
Bu arada 1 haftaya linkler 7-8 katına çıkacak :)

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
herşey güzelde. şu resmi paint ile editleme işinde koptum :D. bari düzgün kapatsaydın oraları :D

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Elinize sağlık ister Türk ister yabancı bilgileri olsun haram paraya dokunmak THT'ye yakışmaz tebrikler :)

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Açık devam ediyor ama sanırım sitede firewall mevcut
En kısa zamanda gereğini yapacaklardır.Yaklaşık genel müdürle 10 dakikalık bir konuşma yaptık telefondan :)
il dışında olmayala ne alakası var :RpS_blink:

Eline sağlık :) bi günde ben çıkacam haberlere :D
Teşekkürler :)
Elinize sağlık ister Türk ister yabancı bilgileri olsun haram paraya dokunmak THT'ye yakışmaz tebrikler :)
Aynen öyle teşekkürler :)
Tebrik ederim kardeşim, , Paint işine bende güldüm :)
Teşekkür ederim :)
Tebrik ederim size yakışır bi hareket yapmışsıniz :)
THT'ye yakışır bir hareket daha iyi olur.Bu misyonu aşılayan THT herkese :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.