Basit Bir C# RAT

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Basit Bir C# RAT / Ar-Ge Kulübü

Basit bir RAT kodlamak istedim. Bir yerden alıntı yapmadım.
Sadece ekran izleme özelliği var. Geliştirirsem Keylogger, Webcam, File-Folder işlemleri, Mikrofon dinleme gibi özellikleri getiririm.
Protokol türü TCP'dir.

6BeBnC.png

Source (Github) : https://github.com/MapzillaAr-Ge/BasicRAT

Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Hocam güzel olmuş.
Portu neye göre açacağız

Server başladığında size port soracak Interaction şeklinde.
Client için sourceü düzenlemeniz lazım. Eğer DNS kullanıyorsanız Dns.GetHostAddress("benimdns.duckdns.org")[0].ToString(); şeklinde yazarsınız. Zaten comment içine aldım o kodu.

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Server başladığında size port soracak Interaction şeklinde.
Client için sourceü düzenlemeniz lazım. Eğer DNS kullanıyorsanız Dns.GetHostAddress("benimdns.duckdns.org")[0].ToString(); şeklinde yazarsınız. Zaten comment içine aldım o kodu.

Peki hocam. Gelişmeniz dileği ile :)

donotdie

Katılımcı Üye
19 Tem 2014
265
0
Basit bir RAT kodlamak istedim. Bir yerden alıntı yapmadım.
Sadece ekran izleme özelliği var. Geliştirirsem Keylogger, Webcam, File-Folder işlemleri, Mikrofon dinleme gibi özellikleri getiririm.
Protokol türü TCP'dir.

6BeBnC.png

Source (Github) : https://github.com/MapzillaAr-Ge/BasicRAT

Eline sağlık hocam güzel olmuş. Geliştirirsen çok iyi yerlere gelir bu program. Birşey sormak istiyorum; .net dillerinde kodların hemen çalınabildiği söyleniyor bu nedenle öğrenme hevesim kaçtı. Kodların çalınmaması için ne yapabiliriz?(c# dilinde)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Eline sağlık hocam güzel olmuş. Geliştirirsen çok iyi yerlere gelir bu program. Birşey sormak istiyorum; .net dillerinde kodların hemen çalınabildiği söyleniyor bu nedenle öğrenme hevesim kaçtı. Kodların çalınmaması için ne yapabiliriz?(c# dilinde)

Obfuscator ve ya Crypter kodlayıp kullanarak.
Hazırları kullanma, kırabiliyor bazı decompilerlar.

Kerur

Üye
17 May 2018
199
1
client server yok sanirim basit olmuş kendi hostundan txt indirip bağlandirmişsın böyle rat oomaz adam her serverda source code mi editleyecek

88.230.166.51

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.