Basit Bir Msn Örneği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RappeRSRC

Katılımcı Üye
4 Şub 2009
743
0
ANADOLU - İZMİR
Dim a As String
Private Sub Command1_Click()
ww.RemotePort = 808
ww.RemoteHost = Text1
ww.Connect
End Sub

Private Sub Command2_Click()
With ww
.LocalPort = 808
.Listen
End With
End Sub

Private Sub Command3_Click()
ww.SendData Text2
Label2 = "gönderildi"
End Sub

Private Sub ww_ConnectionRequest(ByVal requestID As Long)
ww.Close
ww.Accept requestID
End Sub

Private Sub ww_DataArrival(ByVal bytesTotal As Long)
ww.GetData a
Text3.Text = a
Label2 = "Alındı"
End Sub

Private Sub ww_Error(ByVal Number As Integer, Description As String, ByVal Scode As Long, ByVal Source As String, ByVal HelpFile As String, ByVal HelpContext As Long, CancelDisplay As Boolean)
MsgBox Description
End Sub

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
arkadaşlar konuyu saptırmayın, yabancı bir arkadasın siteye üye olması cok kolay ve sorusunu sormuş konuyu asıl amacından kaydırmayın lütfen

X_HaCKeD_X

Katılımcı Üye
6 Mar 2010
372
0
are u used Winsock and Rename To ww
Thanx Man

I understand you but you to join this forum, need to talk Turkish ;)

|---------->meantime welcome to our site<----------|

Son düzenleme:

X_HaCKeD_X

Katılımcı Üye
6 Mar 2010
372
0
Adam Aynen Bunu Diyor :

Sen Winsock kullanmışsın ve Adını ww yapmışsın
Teşekkürler...

Ama Sizin Adama Bir Ana Avrat Girmediğiniz Kaldı...

katılıyorum... adam gevur die böyle davranmanız gerekmez oda insan ülkemize hoş geldin diyceğinize küfür edionuz ayrıca toplum arasında din inanışı farklı olabilir bu kimseyi ilgilendirmez !

Son düzenleme:

onder4545

Üye
13 Ara 2010
51
0
Bilmeyenler için anlatıyım ben anladım kdrıyla 3 command 3 text 1 winsock (name) = ww yapılacak 1-2 label ekteddinmide iş tmm dır da timer flnda ekleyin inv. 0 dan byk olsun ne olur ne olmaz fazla dazla :)

marist

Yeni üye
7 Eyl 2010
20
0
Dim a As String
Private Sub Command1_Click()
ww.RemotePort = 808
ww.RemoteHost = Text1
ww.Connect
End Sub

Private Sub Command2_Click()
With ww
.LocalPort = 808
.Listen
End With
End Sub

Private Sub Command3_Click()
ww.SendData Text2
Label2 = "gönderildi"
End Sub

Private Sub ww_ConnectionRequest(ByVal requestID As Long)
ww.Close
ww.Accept requestID
End Sub

Private Sub ww_DataArrival(ByVal bytesTotal As Long)
ww.GetData a
Text3.Text = a
Label2 = "Alındı"
End Sub

Private Sub ww_Error(ByVal Number As Integer, Description As String, ByVal Scode As Long, ByVal Source As String, ByVal HelpFile As String, ByVal HelpContext As Long, CancelDisplay As Boolean)
MsgBox Description
End Sub

SeLam Ben Yeni Başladım Visual Basice Biraz Yardımcı Olabilirmisiniz Bu kOdu Forma Standart exe Atınca Sonra .exe olarak kaydediyormuyuz Biraz yardımcı Olun Bu Kodu Nasıl Program Olarak Yapacam :/(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.