Basit Yapay Zekaya Giriş

1 Eki 2017
215
0
Türkiye
beyler sıfır kod bilgisi bilen birine anlatıyormuş gibi anlatırmısınız şu kod ile map i tanır şu kod ile düşmanı görünce ateş eder falan

yegat

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
274
0
http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1594816-online-bir-oyunda-kendini-bot-yapma-otomatik-yapay-zekanin-oynamasi.html

Kendi konun için insanları kullanmaya çalışıyorsun diye düşünüyorum kardeşim. Açtığın ilk konu da zaten gerekli açıklama yapılmış github diye açık kaynak kütüphane var araştırdığını düşünmüyorum ki kod istemişsin yorumunda. Az biraz araştır. Burada sana kimse kodu şöyle yaz şu şekil yap diyemez dese de sen kodlama bilgin olmadığı için anlamazsın.

Yapay zeka dediğin şey ile istediğin şey arasında fark olduğu kanaatindeyim. Senin istediğin oyuna güzel bir hile yapılması bunun içinde vb öğren demiş birisi bir dil öğren diyorum bende c++ öğren ve bunu sen başar.

1 Eki 2017
215
0
Türkiye
aslında ben örnek vermiştim en kolayı diye yaparsam banlanırım zaten benim hedefim bu kodlanmaya sahip şeyleri yapan robotlar hazır kod oyunlarda yaramaz zateen hocam c++ ile yapılmış yapay zeka oyunlarından bahsetmiştim

1 Eki 2017
215
0
Türkiye
neden oyun bazlı gittiğimi sorarsanız da bu en kolayı zaten yazılmış kodları kendime uyarlıycağım bunu 1.6 yada metin2 gibi bir yerde deneyip bu alanda ilk adımımı atmış olucağım bunca zamandan sonra da 1.6 ya da metin 2 oynıycak halim yok zaten

GaziPasaTHT

Yeni üye
9 Ara 2017
21
0
Tehlikeli olduğu söyleniyor.

Stephan, Elon gibi ünlü isimler yapay zekanın tehlikeli olduğunu söylüyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.