Basit Yöntemler Forum Açıkları (Html)

alperonline

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
463
13
Adana
S.a

Bu Konuda Anlattığım Olayı Kesinlikle Türk Sitelerinde Denemeyelim Ben Örneğimi Anlaşılır Anlatmak Durumunda Olduğum İçin Kendi Sitelerimizden Örnekler Verdim ve Hatta Eğer Duyarlı Olmamız Gerekiyorsa(ki) öylede Olacağına Eminim Türk Sitelerinde Aşşağıda Anlattığım Açığa Rastlayan Arkadaşlar Mail Yoluyla Site Adminini Uyarsın Bize Yakışanda Budur...

Şimdi Başlayabiliriz Arkadaşlar Siteler Bildiğimiz Gibi Html Dili İle Yazılmıştır. Kullanıcılara Okumanın Haricinde Yazma İzni Verilen Siteler Vardır Bunların Çoğunluğu Forum Adı Verdiğimiz Paylaşım Platformlarıdır.

Bu Forumların Bazılarında Örnek Verirsek Mesela ;

Powered by vBulletin

Powered by Siteman

Örnek Verdiğim Bu İki Yazılımdada Html Kodlarını Çalıştırma İmkanınız Vardır Mesela Powered by vBulletin’de Html kodlarını Çalıştırmak Sitenin Admininin Alternetifinde Olur.

Mesela Acemi Forum Sahipleri Html Kodlarını Açık Bırakabilir(ki) Biraz Sonra Deneyeceğimiz Arama Sonucunda Bu Acemi Forum Sahiplerinin Ne Kadar Çok Olduğunu Göreceksiniz
smile.gif

Şimdi İlk Önce Google’da (HTML-Kodları Açık) Yazıp Arattıralım (Yazıya Tıklamanızda Geçerli Olacaktır) Karşımıza Oldukça Fazla vBulletin ile Yazılmış Forum Çıktı
smile.gif

İşte Acemi Forum Adminleri Demek İstediğim Buydu Umarım Bana Kızmazlar Aflarına Sığınarak Yazıyorum Bunu
smile.gif

Şimdi Bu Forumlardan Birini Seçip Kayıt Olduktan Sonra (HTML-Kodları Açık) bırakılan Bölüme Giriyoruz Ve Yeni Bir Konu Aç Diyor Ve Konu Başlığına **** Yönlendirme Kodunu ; ****** http-equiv=refresh content="0; url=http://www.siteadı.com"> Ekliyoruz aaa Oda Ne Site Yönleniyor
smile.gif

Veya Html Kodları İle Ne Yapmak istiyorsanız Onu Yaparsınız Html’de Yok Yoktur
smile.gif

Şimdi Baştada Söylediğim Gibi Ben Anlaşılır Olması İçin Size Türkçe Arama Kelimesini ve Türk Siteleri Üstünde Anlattım Bize Düşen Görev Türk Sitelerini Uyarmak ve Bilgilendirmektir. Hacklemek veya Sitelerini Yönlendirmek Değil.

Şimdi Bunun (HTML-Kodları Açık) Direk İngilizcesini Yazar veya Çeşitlendirirsek Bu Kez Yabancı Ülkedeki Acemi Adminlerinin Forumlarını Ziyaret Edebiliriz
smile.gif

Şimdi Gelelim Powered by Siteman 1.1 Version Forumlara Bu Forumlardada Html Kodları Açık Bırakılmıştır Şayet Bu Version Altında Çok Az Site Kaldı Ama Yinede Bilgi Bilgidir.

Şimdi Html Kodumuzu Çalıştırabilmemiz İçin Yine Yazı Yazabileceğimiz Bi Bölüm Arıyoruz. Sitemanlarda Foruma Yeni Konu Açma Kodu Budur Siteyi Bulduktan Sonra Url’nin Sonuna ; forum.php?do=newtopic&cat=1 Bu Kodu Eklemeniz Size Yeni Konu Açma Olanağı Sağlayacaktır.

Konumuza İster İndeximizi yazarız İster **** Kodumuzu Ve Site İstediğimiz Şekle Girer.
.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.