Basitek 7

klakson123

Üye
25 Eyl 2012
143
0
New York
+ Üyelik adınız : klakson123

+ Programın ismi : Basitek7

+ Programın sürümü : OSv1.0

+ Kullanılan programlama dili : VB.NET

+Yapılan Ekran Boyutu : 1440x990

+ Programın ve kaynak kodunun adresi:
ByImpera klakson123

+İndirme Linki : Tıkla Kurduğunuz ZAMAN C:/ProgramFiles'a gelir.

+Virusscan: Tıkla Keyloggerdan Dolayı Buldu .+ Avast

+ Açıklama :

Arkadaşlar Bu Yeni Bir İşletim Sistemi Edasında Hoş Bir Uygulama Kısa kesiyim Fotoğraflara Geçelim.

girisdq.jpg
girisdq.jpg

Burası Giriş Panelimiz Buradan Normal Üyelik Veya Premium Uyelikle Girebilyorsunuz. Ben Şöyle Bir Şey Yaptım Bu Siteden bana Gönderenlere Seçim Yaparak Premium Verilecektir. Her Ay 5 Premium Key Acele Edin.

Özellik
-----------
Çevrimdışı Bağlan Sayesinde İnternet Yokken Kullanabileceksiniz.

giriskayit.jpg

Kayıt Olma Bölümü buradan ise giriş yaparken kullancağınız. Üyelik Almak İçindir.

girisnormal.jpg

Logger Da Bazı Özellikler Devre Dışıdır.

yuklenme.jpg
Bu Bölüm İse Dosyalar Ayrıştırılırken Yükleniyor Ekranından Bir Görüntü.

masastx.jpg

Normal Bir Üyelikten Girince Bu Şekilde Oluyor .

masasimge.jpg

Masaüstündeki İkonlar İstediğiniz Gibi Oynatılabilir Ve Çıkarken Kalan Yerde Kayıt Olur.

kodder.jpg

Kodderları Tanıtmak İçin Oluşturulmuş Bölüm.Online bizim Ayarladığımız Duyurular Panosu.

bilgisayarim.jpg

Bilgisayarım

notdefteri.jpg

Not Defteri

explorersh.jpg

Amca Firefox

fakenn.jpg

Fake Creator Msn Çalma Sistemi Siz GMailinizi Giridiğiniz Ve Butona Bastıgınız Anda Gmaile Göre Fake Messenger Oluşturur. Klasore.

logger.jpg

Basitek Logger

thtu.jpg

En İyisi En sona TURK HACK TEAM

Bütün Pencereleri koymak İsterdim ama En fazla 15 adet :D

ALBUME Gitmek İçin Tıkla

Son düzenleme:
2 Kas 2012
115
0
kardeş sana nasıl teşşekkür etsem bilmiom valla ben buna 2.5 ay verdim bulamadım böle bişey bide içinde virüslü şeler açsam bişi olmaz demi kardeş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.