Başka bir kişinin Whatsaap'ına girilebilir mi?

emine1981

Yeni üye
17 May 2023
6
0
Merhaba gerçekten birinin watsabina girilebiliyormu girilebiliyorsa yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
304
51
İnternette bir tool vardı. İsmi sanırım QRL Jacking'ti. Onu bir dene derim. Sadece QR kodu okutarak canlı konuma kadar ulaşabiliyordun. Hatta kurban istese de seni çıkaramıyordu cihazından. Göz atmanı tavsiye ederim kolay gelsin.

emine1981

Yeni üye
17 May 2023
6
0
İnternette bir tool vardı. İsmi sanırım QRL Jacking'ti. Onu bir dene derim. Sadece QR kodu okutarak canlı konuma kadar ulaşabiliyordun. Hatta kurban istese de seni çıkaramıyordu cihazından. Göz atmanı tavsiye ederim kolay gelsin.
Teşekkür ederim bu konu gerçekten çok önemli bir evlilik söz konusu yardımcı olabilecek yapabilecek biri varsa lütfen ulaşsın bana 🙏

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
304
51
Teşekkür ederim bu konu gerçekten çok önemli bir evlilik söz konusu yardımcı olabilecek yapabilecek biri varsa lütfen ulaşsın bana 🙏
Tek yapmanız gereken Whatsapp'ına ulaşmanız gereken kişinin telefonundan Whatsappına girip whatsapp webi bağlamak için gerekli olan karekodu okutmak devamında whatsapp sizin kontrolünüzde olur. İsterseniz DM bakın bunla ilgili kısa bi döküman paylaşayım.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,141
358
Emine hanım hiç bir bilgisi olmayan biri için bu işlemler çok riskli çünkü eğer bu farkedilirse siz evliliği kurtarayım derken kendinizin başını belaya sokabilirsiniz çünkü yukarıda verilen bilgilerin hiç biri yasal değil ve acemi birisi için çok riskli atıyorum rat yapmak için veya bir trojen oluşturmak için çabalarken kendinize virüs kaptırabilirsiniz. o yüzden daha kolay yöntemler deneyelim dilerseniz evlilik konusunu biraz açıklarsanız daha ideal yöntemler sunabiliriz neden istiyorsunuz karşıdaki kişinin whatshapp mesajlarını?

emine1981

Yeni üye
17 May 2023
6
0
Emine hanım hiç bir bilgisi olmayan biri için bu işlemler çok riskli çünkü eğer bu farkedilirse siz evliliği kurtarayım derken kendinizin başını belaya sokabilirsiniz çünkü yukarıda verilen bilgilerin hiç biri yasal değil ve acemi birisi için çok riskli atıyorum rat yapmak için veya bir trojen oluşturmak için çabalarken kendinize virüs kaptırabilirsiniz. o yüzden daha kolay yöntemler deneyelim dilerseniz evlilik konusunu biraz açıklarsanız daha ideal yöntemler sunabiliriz neden istiyorsunuz karşıdaki kişinin whatshapp mesajlarını?
Eşinin aldattığını düşünüyor ve 1 aydır depresyonda arkadaşım hiç konusmuyorlarmis bile istemiyorsa yada başka biri varsa bitirmek istiyor evliliğini ki yoksa öyle bisey başka çözüm yolu arayıp evliliğini kurtarmak istiyor

Skrsky1

Üye
21 Haz 2021
147
27
23
Eşinin aldattığını düşünüyor ve 1 aydır depresyonda arkadaşım hiç konusmuyorlarmis bile istemiyorsa yada başka biri varsa bitirmek istiyor evliliğini ki yoksa öyle bisey başka çözüm yolu arayıp evliliğini kurtarmak istiyor
cok zor bır durum butun forum bunun farkındadır fakat bılemeyen bırnın bunu yapması yukarda arkadaşların dedigi gibi yeterınce başına sorun açabilir zor bir işlemden bahsedıyosunuz kolay kolay yapılacak bır ıslem degıldır gunler alabılır ama wp degilde karsı tarafın maıl adresıne ulasmak daha kolay olabılır maıl ılede bır bılgı elde edılebılır aynı şeyleri bır abim yaşamıştı garip garip forumlardan yardım istemişte her defasında dolandırıldı size bir tavsiyem Türk hack teamdan başka bır forumdan yardım istemeyiniz

SoresEddy

Yeni üye
4 May 2023
38
5
18
İlk ve tek tercihim Türk hack team zaten başka insanlara güvenemem bu çok özel bir konu çunki
yardımcı olmak isterdim ama vakitim yok size fiyat söyleyerek yapanlardanda uzak durun tek tavsiyem karşıdaki insanı manipüle etsin arkadaşınız güvenilir olmayan biri ile olmayın daha sağlıklı :) mspy gibi ünlü yazılımlar var ama anlamadığınız için yapmanızda zor bence en kısa yolu sabır ALLAH her türlü karşınıza çıkarır kalın sağlıcakla

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,141
358
İlk ve tek tercihim Türk hack team zaten başka insanlara güvenemem bu çok özel bir konu çunki
Yaşanılan Durum İçin Çok Üzgünüm Şöyle bir yol izleyebilirsiniz En Kolay ve Risksiz Eğer Hedef Kişi (eşi)'nin telefonuna erişebilirse eğer 1 seferlik Ayarlardan Whatshapp'ın Bildirimleri Kapatarak Telefonda ki Karekodu veya Gelen Onay Mesajı ile Bilgisayardan Whatshapp Web'den Hesabı Açabilirsiniz böylece ona bildirim gelmeden ilk sizin ekranınıza düşecektir. karşı taraf telefon kullanımından pek anlamıyorsa bunu düzeltmesi günler sürebilir zaten siz de ufacık bir delil istiyorsunuz bu işe yarayabilir ( Bildirimleri Kapatma Sebebi Whatshapp Web'i Aktif Ettiğinizde Kalıcı Bildirim Duruyor Telefon Bildirim Kısmında Aktif diye)

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,764
409
Sydney
Gerçekçi olayım öyle whatsapp sızmadır vs palavra. Whatsappa girsen bile doğrulama kodu düşüyor sms olarak. Yapılabilecek tek şey hedef kişinin telefonunu fiziksel olarak elde edip whatsappa girmek. Metasploit kullanırken karşı telefondan izin istiyor. Karşı taraf salak olmadığı sürece o izini vermez diye düşünüyorum. En kolay yol fiziksel yoldur biliyorum çok zor bir taktik ama whatsappa bu uygulama ile sızılır gibi dosyaları indirmemenizi öneririm yoksa verileriniz uçar gider

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
304
51
Gerçekçi olayım öyle whatsapp sızmadır vs palavra. Whatsappa girsen bile doğrulama kodu düşüyor sms olarak. Yapılabilecek tek şey hedef kişinin telefonunu fiziksel olarak elde edip whatsappa girmek. Metasploit kullanırken karşı telefondan izin istiyor. Karşı taraf salak olmadığı sürece o izini vermez diye düşünüyorum. En kolay yol fiziksel yoldur biliyorum çok zor bir taktik ama whatsappa bu uygulama ile sızılır gibi dosyaları indirmemenizi öneririm yoksa verileriniz uçar gider
Hocam eğer benim attığım tool'a karşı olarak söylüyorsanız bunları öyle bir kod parçası baktığımda bulamadım ama ?

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,764
409
Sydney
Hocam eğer benim attığım tool'a karşı olarak söylüyorsanız bunları öyle bir kod parçası baktığımda bulamadım ama ?
Senin attığın en kolay yol zaten ama onu yapmak için kişinin telefonunu ele geçireceksin de 4 haneli pin kodunu telefounu kilitlemeden doğru bulacaksın da karekodu okutucaksın çok zor iş o başka da yöntem yok zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.