Başka Kişinin Whatsapp'ına Girmek

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
Merhabalar Herkese Arkadaşlar Bugün Kendi Telefonunuzdan Başka Kişinin Whatsapp'ına Nasıl Gireceğinizi Anlatacağım

Parallel Space : Android'lerde Ücretsizdir Fakat İos'larda Sanırsam Ücretliydi

Parallel Space Nedir : Parallel Space Aynı Anda 2 Hesabı Kullanmanızda Yardımcı Olur Yani Facebook'da 2 Tane Hesabınız 1. Hesabınıza Normal Yerden Girebilirsiniz 2. Hesabınıza Parallel Space Uygulaması Sayesinde Girebilirsiniz Yani 1. Uygulamanın 2. Sini Acıyorsunuz Anlıyacağınız

Konumuza Geçelim Parallel Space Uygulamayı Play Store'den İndirelim İndirdikten Sonra Uygulamayı Açalım ( Telefonunuzda Whatsapp İndirili Olmalıdır. )

5yEXgR.jpg

Böle Bi Yer Cıkacaktır Whatsapp Yoksa Orda Uygulama Ekle Diyerek Telefonunuzun Ana Sayfasından Seçelim Ve Uygulama Üzerinden Whatsapp'ı açalım Daha Sonra Burda Herşey Sizin Sosyal Muhendisliğinize Kalmış Olabilir Bir Kişinin Telefon Numarasını Girin Daha Sonra O Kişiyle İletişim Kurun Ve Dedim Gibi Orası Sizin Sosyal Muhendisliğinize Kalmış Birşeydir O Kişiden Kodu Alın Daha Sonra Whatsapp Sizdedir Siz O Kişinin Whatsapp'ına Girince Onun Whatsapp'ından Çıkış Yapılacaktır. Bu Programda Tek Whatsapp Oluyor Diye birşey Yok İstediğinizi Açabilirsiniz. Çoğu Kişi Bilebilir Bilmeyenler Açtım Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana. İyi Forumlar Ve İyi Günler

Son düzenleme:
7 Tem 2007
9,549
89
Karşıdakinin onay kodunu kendi telefoundan girince kurbanın whatsapp hesabı devre dışı kalacak, anlayacak ve 2 dk sonra bağlantı gidecek.
Mantık whatsapp web mantığı ise ekranın üstünde kocaman uyarı verecek.

Kısacası bu bir hack yöntemi değil.

YamanEfkar

Üye
20 May 2018
174
29
Tartarus
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;8383285' Alıntı:
Karşıdakinin onay kodunu kendi telefoundan girince kurbanın whatsapp hesabı devre dışı kalacak, anlayacak ve 2 dk sonra bağlantı gidecek.
Mantık whatsapp web mantığı ise ekranın üstünde kocaman uyarı verecek.

Kısacası bu bir hack yöntemi değil.

Evet dediğiniz doğru,fakat bir whatsapp hesabına giriş yapar iken diğer cihazdan atıyor.Ama bu olayı şöyle bir kurguyla hazırlarsak.

1)Kişi kodu verdi.Giriş yaptık ve kurbanı wp den attı.Sonra kurban giriş yaptı ve bu seferde sizi attı.
2)Birdaha kodu alırsanız kurbandan kurban bir daha wp ye girmeye çalışırken yanlış hatırlamıyorsam 2 saat ila 7 saat arası olması gerekiyordu.Kurbandan beklemesini istiyor.Yeni bir kod göndermek için şu kadar şu kadar beklemelisiz diye uyarı veriyor.Fakat artık kurban sizin wpsine girdiğini anladıktan sonra ne anlamı var ki.Fakat gidip kurbanın cihazına sızıp smslerini okuyabilirseniz.Kurban sizin yaptığınızı anlamaz.Whatsapp hack dersime buradan ulaşabilirsiniz.

NEPENTHEX

Yeni üye
12 Ağu 2018
29
0
Duende
Dostum Uyumsuz Diyorsunda Sonuçta Giriyorsun Demi Burda Sosyal Muhendisliginide Kullanırsın Arkadasının Whatsapp'ına Veya Bir Kişinin Whatsapp'ına Girebilirsin ?

Hayır zaten bunu bilmeyen bir kişi, çok zor durumdaysa en fazla wp'yi sıfırlar oradan girer yani.Ayrıca şöyle bir nokta var.Hadi diyelim whatsappda doğrulama kodunu felan girdin bir şekilde.Arkadaşın telefondan wpye girmeye denediğinde buradan otomatik olarak atacak.

23 Ağu 2017
79
0
Kimseyi kandırmayalım çok gereksiz konu Allah aşkına kim sana kodunu versin ayrıca bu hack falan değil.Forumdaki 10 konudan 7sinde "Bu sizin Sosyal Mühendisliğinize kalmış" diye konular açılıyor ve nedense hepsi boş konu.

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
Kimseyi kandırmayalım çok gereksiz konu Allah aşkına kim sana kodunu versin ayrıca bu hack falan değil.Forumdaki 10 konudan 7sinde "Bu sizin Sosyal Mühendisliğinize kalmış" diye konular açılıyor ve nedense hepsi boş konu.

Yav Sabır. Ben Denedim Olmuş Demi O Zaman Konuşma Sosyal Muhendisligini Kullanmayı Bilmiyorsan Girme Okuma Çok Biliyorsanda Bu Konuyu Degilde İcraat Yap Bilmeyenler İçin Açtık Diyoruz Hala Nediyorsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.