Başka ne eklemeliyim

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
Arkadaşlar Format sonrası gerekebilecek programları indirmek için program deniyordumda yani test ediyordum gayet başarılı oldu pek kod bilmiyorum deneye deneye tutturdum bişeler
Form 1 .
Login var
9Xm9R8.png

Form 2
YPgjME.png

Arka Planı saydam olmayan simgeler(iconlar ) Tekrar değiştirelecek .
ne yapmalıyım yada neelr eklemeliyim tasarım konusunda biraz daha gelişebilirmi yoksa program ekleyerek devam mı ediyim tşkrler ..
iyi kötü yorumlarınız dikkate alınacaktır ...
3. programım
herkez gibi tv ve radyo programıyla başladım :Dd

Son düzenleme:

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Adobe Photoshop , PhotoScape , Deep Freeze , Internet Download Manager , Microsoft Visual Studio , Google Earth , Eset - Avira - Karpesky - Avast

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Bunlar katılımsız değil heralde eğer katılımsızsa arkadasların dediği programları + birazdaha grafiklere yoğunlaşman iyi olur. Katılımsız değilse katılımsız yapmaya çalış daha çok tutar :)

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
Eyv Dikkate alıcam söylediklerinizi sağolun okuldan yeni geldim hemen başliyim tşkrler
eğer başka fikirleri olan varsa paylaşması iyi olur ne demiş üstad akıl akıldan üstündür :D

BemBeyaz

Üye
12 May 2014
92
0
İstanbul
Mantık olarak bence güzel ama geliştirebilirsin çeşiti çoğaltabilirsin. Daha büyük bişey denemek istersen DriverpaCk gibi bişey yapmayı dene bence tutarsa parayı kırarsın :D Güzel paylaşım Tam olarak bitirdiğin zaman bana download linki verirsen sana dua ederim. İyi çalışmalar.

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
Mantık olarak bence güzel ama geliştirebilirsin çeşiti çoğaltabilirsin. Daha büyük bişey denemek istersen DriverpaCk gibi bişey yapmayı dene bence tutarsa parayı kırarsın :D Güzel paylaşım Tam olarak bitirdiğin zaman bana download linki verirsen sana dua ederim. İyi çalışmalar.

Zaten bu program genelleme için yapıyorum ama daha çok kendim için yaptıgımı itiraf etmeliyim birçok arkadaş sürekli format atıyor vs benim düştüğüm duruma düşende vardır yanlışlıkla kendi virüsünü açanı mı ararsın herçeşit var :Dd
Mmm geliştirsem bile Paralı yapmayı düşünmem hiçbir zaman şöyle bişe var ayrımcılık yapmış gibi hissediyor o zaman insan parası olan var olmayan var onun yerine bi vakıf adresi gibi bişe ekleriz eğer yatırmak isteyen 3-5 atar bişeler hem onlar sevap kazanır hemde biz vesile oluruz 2 tarafta mutlu olur :Dd

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
Zaten bu program genelleme için yapıyorum ama daha çok kendim için yaptıgımı itiraf etmeliyim birçok arkadaş sürekli format atıyor vs benim düştüğüm duruma düşende vardır yanlışlıkla kendi virüsünü açanı mı ararsın herçeşit var :Dd
Mmm geliştirsem bile Paralı yapmayı düşünmem hiçbir zaman şöyle bişe var ayrımcılık yapmış gibi hissediyor o zaman insan parası olan var olmayan var onun yerine bi vakıf adresi gibi bişe ekleriz eğer yatırmak isteyen 3-5 atar bişeler hem onlar sevap kazanır hemde biz vesile oluruz 2 tarafta mutlu olur :Dd

sen zaten dusunmussun bıze gerek yok :D

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
Maksat İlk sürüm demo demo derken programlar felan tam sürümde fikir demo :D
yani bunu değiştirip daha güzel yerlere getirilebilir
İlk önce programın işlevi ve işe yararlıgını test edicem ki tutarsa eğer
güzel bi isim buluruz temizinden bide bu forumun bannerini veya logosunu ekleriz bana büyük faydası dokundu forumun :) tek başıma fazla geliştiremeyeceğim aşikar ancak forumdan bi kaç kişi bulup düzgün bi grup oluşturup ortak çalıştırırsak çok değişik şeyler çıkabileceğine inanıyorum

EmreCix521

Üye
7 Nis 2013
164
0
sagolasınnnnnnnnnnnnnn

Logo,banner,tasarım vb işlerde sana yardımcı olabilirimm...

Bu şuan dediğim gibi fikir demo eğer program tutulursa elbet yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım olucak tek başıma zaten hepsini yapabilmem biraz zor konuda belirttim zaten fazla bi kod bilgim yok şansa bala yazıyorum tutuyor :Dd yardıma ihtiyacım olursa ulaşırım tşkrler düşünmen yeter :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.