Çözüldü Başka Pc'den Kendimize Port Açma Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibobaba27

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
268
0
Bileceksin?
Başka Pc'den Port Açabilir miyiz?

Dostlar ben eskiden rahat bir şekilde port açabiliyordum fakat artık interneti çektiğimiz komşumuz, modem arayüz şifresini değiştirmiş. Ve benim modeme reset falan da atma ihitmalim yok modeme, yani modem arayüzüne erişmem imkansız.
Benimde rat oluşturmam gerekli fakat port olmadan maalesef ki rat oluşturamıyoruz.

Şimdi benim merak ettiğim ve sormak istediğim soru ise;

Ben bir arkadaşımın bilgisayarından port açabilirim.
O arkadaşımda açtığım portu kendim için kullanabilirmiyim duckdns sayesinde falan.
Yani orda bir duckdns ile ip sabitleyip falan kendi bilgisayarımda kullanabileceğim bir port açıp kendi bilgisayarımdan o duckdns adresinin kullanıp yapabilme ihtimalim falan varmıdır?

Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.