başkasının eline geçen bir facebook hesabı nasıl kapatlırı yada silinir

dimtri56

Yeni üye
26 Eki 2011
24
0
bir arkadaşımın facebook heasbı başkasının eline geçti bu hesabı nasıl sildirebilrim veya kapatabilrm bilgisi olna yardm etsin lütfen.

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server

Önceden 30 Kişi En Fazla Profili Şikayet Ederse Kapatiliyordu. Yanliş Hatirlamiyorsam 30 Kişi Profili Şikayet Ediyorsun Onlar İncelemeye Aliyorlar Ve Kapatiliyordu .

Eger Hesap Sana Aitse Facebook Yardim Merkezine Ulaş Durumu Anlat Onlar Yardimci Oluyorlar

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
bir arkadaşımın facebook heasbı başkasının eline geçti bu hesabı nasıl sildirebilrim veya kapatabilrm bilgisi olna yardm etsin lütfen.

herhangi tanıdığın facedeki 5 arkadaşınla iletişime geç hesabım çalındı diye durumu anlat anasayfada facete şifremi unuttum diceksin mail adresinin yazdığı yerde aşada bunlara erişimim yok diceksin senden ulaşabilcekleri e-mail isticek yeni mail adresini yazcaksın sonra 5 arkadaşını seç bunlara kod yolla de arkadaşlarına söyle kendi maillerine giden bağlantı linkine tıklasınlar 5 ide onaylarsa senin yeni yazdığın mail adresine bağlantı adresi (link) gelcek ona tıkla yeni şifreni oluştur ana sayfadan sonra tekrar girebilirsin hadi k.g

messdrum

Yeni üye
12 Haz 2016
1
0
arkadaşlar merhabalar çok acil değerli yardımlarınıza ihtiyacım var...

az önce skype üzerinden bir kişi beni ekledi, özel bilgilerimi facebook arkadaşlarıma göndermekle beni tehdit etti. teyit etmek için arkadaşlarımdan birkaçının ismini sordum ve söyledi hesabımı dondurdum fakat para isteyerek şantaj yapıyor. allah rızası için yarım edin.

hassas adam

Yeni üye
11 Haz 2016
27
0
ne kadar oldu deneyeli ? şikayetin üzerinden bazen birkaç gün geçiyor misal bu sahte bir hesap deyip şikayet edersen karşı taraftan nüfuz cüzdanını istiyorda o da ismi değiştirmiş olabilir çoktan. onun için arkadaşın facebook la iletişime geçsin ve bu hesap benim gibi bir şey vardı onu sesin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.