Başkasının instagram hesabını tamamen nasıl ele geçiririm?

Ur8

Yeni üye
10 Şub 2019
2
0
Merhabalar, bana ait olmayan bir instagram hesabını ebedi bir şekilde nasıl üstüme geçiririm bilgi sahibi olan var mı ?
 

UcanBal

Yeni üye
25 Nis 2021
7
2
İzmir
Kendi virüsünü kendin yazup yedirmedem çalamazsın. Ayrıca, virüsleri oluşturduktan sonra yabancı hesapları çalmak için uğraşın. Türk türke bunu yapmamalı diye düşünüyorum.
 

`TR0GRES

Yazılım Ekibi Asistanı
1 Mar 2020
652
106
Medellín
2 adımlı doğrulaması var diyelimki hadi bakalım karşı tarafta phishing yiyecek kadar akılsız değil nasıl çalacan he adam fake şeyleri yemiyor anlık birşey lazım dağil mi o yüzden sadece html kodlamayı bilen biri olursa herşeyi çalabilirim!
Html bir dil bilene sayılmazken bu dediğinizi sadece html kullanarak nasıl yapacaksınız acaba ?

 

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
421
146
Öncelikle html bir programlama değildir. Hesabı fakescript veya phising ile ele geçirdin diyelim.
Telefon ve e posta hesabını değiştir. Hatta profil resmine kadar değiştir
2 faktörlü doğrulama varsa bunun için formlar ve metotlar mevcut araştır
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.