Başkasının pc'sine nasıl sızılır hamachi ile

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Ip'si pc'yi kapatıp açınca değişiyor ki hem zaten ip'sini vercek kadar... İnsan yoktur herhalde

Direk söylemesine gerek yok.. Bir web sitesi yaparsın, o web sitesine yönlendirirsin elemanı "bak bu sitede çok süper şeyler var"... O site de kendine bağlananın IP'sini tutar.. Hemen ardından saldırını yaparsın...

Haa sadece IP'sini biliyorsun diye normal bir insanın bilgisayarına girmen, benim Adriana Lima'nın ilan-ı aşkını reddetmem kadar nadir bir olaydır. (Tarihte sadece 1 kez oldu :RpS_mellow:)

Cengizhan14

Yeni üye
11 Ağu 2015
43
0
Tekirdağ
Direk söylemesine gerek yok.. Bir web sitesi yaparsın, o web sitesine yönlendirirsin elemanı "bak bu sitede çok süper şeyler var"... O site de kendine bağlananın IP'sini tutar.. Hemen ardından saldırını yaparsın...

Haa sadece IP'sini biliyorsun diye normal bir insanın bilgisayarına girmen, benim Adriana Lima'nın ilan-ı aşkını reddetmem kadar nadir bir olaydır. (Tarihte sadece 1 kez oldu :RpS_mellow:)
Normal değil suçlu :D SUÇ:Server Çökertmek sonra düzelttim. Ve Sınırsız Banned şimdi intikam...
(Sonradan server'a para yetmedide kapadım o ayrı mesele)

KONUYLA ALAKASIZ YAZIMI YAZDIM :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.