Başkasının whatsaap yazışmalarını okumak

Orhan3737

Yeni üye
1 May 2020
24
0
Arkadaşlar merhaba öncelikle hayırlı ramazalar diliyorum

Son düzenleme:

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
336
Localhost
Merhaba;

Bunun İçin Ratlari Kullanabilirsiniz. Bir Trojen Olusturursunuz Bu Trojeni Hedef Kişinin Telefonuna Bir Şekilde Yukletirsiniz. Sonra Hedef Kişiye WhatsApp Doğrulama Kodu Gönderirsiniz. Gelen Kodu Trojen İle Alıp WhatsApp Giriş Ekranına Yazarsınız Ve Bu Sayede Hedef Kişinin WhatsApp Hesabına Giriş Yapmış Olursunuz. Fakat WhatsApp, 2 Farklı Cihazdan Bir Hesaba Aynı Anda Giriş Yapılmasına İzin Vermiyor. Yani Siz Hedef Kişinin Hesabına Girdiğiniz Zaman O Kişinin WhastApp Hesabından Çıkış Yapılacaktır.
Bunun Dışında Diğer Rat Turu Olan Keyloggeri Deneyebilirsiniz. Bir Keylogger Oluşturup Bu Keyloggeri Hedef Cihaza Yüklerseniz Cihazin Klavyesinde Basılan Bütün Tuşları Görebilirsiniz. Bu Sayede de Hem WhatsApp da Hemde Diğer Yerlerde Ne Yazdığını Görebilirsiniz.
Bir Yöntem Daha Var O Da WhatsApp Web Yöntemi. Hedef Kişinin WhatsApp ina WhatsApp Web İle Giriş Yaparak Mesajlarını Görebilirsiniz. Fakat Bu Yöntem İle Hedef Kişinin WhatsAppinda WhatsApp Web e Bağlı Olduğu Gözükecektir.

Iyi Forumlar...

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Android için keylogger değilde Direk Rat At (Spy Note Rat gibi ) ondan sonra bana pm at.Yazışmaların tüm hepsini nasıl göreceğini söylerim.

Tabi eğer telefonda root (kök izni ) varsa eğer.Normal şartlarda görürsün.Ama yoksa pm atarsın bana yardımcı olurum

VugaaR

Yeni üye
13 May 2020
34
0
Azerbaijan
benim sizden bilgisi olan arkadaşlar yardım istiyorum sevdiğim kızın whatsaap yazışmalarını nasıl görebilirim bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz lütfen düşünmekten hayatım mahvoldu
Whatsapp , Google Drive sayesinde mesajları yedekliyor. sizde o telefona fiziksel olarak ulaşa biliyosanız , kendi google drive hesabınızı ekleyerek mesajları kendi google hesabınıza aktarıyorsunuz. Whatsapp'ın verilerini sildikten sonra yeniden hesap açınca google drive hesabınızı isteyecektir o telefona yazdığınız hesabı burada yazacaksınız ve bütün yazışmalar okunacak

eğer RAT falan atarsanız Whatsapp klasöründe aynı yazışma yedekleri var. onu bulun ve kendi telefonunuzun whatsapp klasörüne atın.

not : bu yöntem mesajları anlık okumaz. siz aldığınız tarihe kadar ki mesajları okur.

İyi forumlar

nightBlue80

Katılımcı Üye
8 Haz 2019
280
1
TURKEY
evil twin attack bu saldırıyı araştır sevgilin ilr aynı ağda olursan ne bilim cafe gibi biyer falan wp yazışmlarını ve biçok şeyi öğrebilirisn ama ZOR bilgi gerektirir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.