Başkasının Whatsapp Hesabını Kapatma!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmirBeyx

Üye
30 Ara 2018
123
1
Hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere herhangi bir WhatsApp hesabı nasıl kapatılır, onu göstereceğim.

İlk olarak, elimizin ucuna gelmesi bir hayli kolay olan şu bilgiler gerekli;

-Kurbanın Telefon Numarası

-Kurbanın Telefonunun Markası ve Modeli

Bunları öğrendiğinizi varsayarak başlıyorum:

1. [email protected] adresine mail atıyoruz. Bazı kaynaklarda Gmail olması zorunlu diyor. Siz isterseniz Gmail’den yapın.

2. Mail’in konusunu size bırakıyorum. Mail içeriğine şunu yazın:

“Dün gece telefonum çalındı ve WhatsApp konuşmalarımın başkaları tarafından okunmasını istemiyorum. Sizden WhatsApp hesabımı kapatmanızı istiyorum.”

Eğer işinizi garantiye almak istiyorsanız bu maili İngilizce yazın. Daha hızlı cevap alabilirsiniz.

3. Çok büyük bir ihtimalle mesajınız incelemeye alınmış olacaktır. 48 saat içinde bir mail gelecek; telefon numarası ve mail adresi isteyecektir (Telefonu ülke koduyla beraber giriniz. Türkiye için: +905xxxxxxxxx). Bunları, gelen maile yanıt olarak yollayın.

4. Tekrar 48 saat içinde bir mail gelecek ve burada sonucu öğreneceksiniz. Mailde “WhatsApp hesabınız dondurulmuştur.” gibisinden bir mesaj yazacak. “Dondurulmuştur” yazacak çünkü hesap daha kapanmadı. Hesabın tam olarak kapanması için 30 gün beklemeniz gerekmekte. 30 gün bekledikten sonra ise BUM! WhatsApp hesabı kapanmış oluyor!

EK BİLGİ: WhatsApp hesabını geri açmak istiyorsanız, aynı mail adresine “Telefonumu geri aldım, WhatsApp hesabımı kullanmak istiyorum.” yazabilirsiniz.

NOT: HİÇBİR TÜRLÜ SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEYİM! YAPTIĞINIZ HER ŞEY KENDİ HAYRINIZA, KENDİ ZARARINIZA… :eek:pcuk

Son düzenleme:

hzaloe

Yeni üye
6 Şub 2019
4
0
İse yariyor ama aciliyor su mail geliyor
Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederiz.

WhatsApp hesabınız etkisiz hale getirildi.

Yeni bir telefon ve SIM kart (aynı telefon numarasıyla) aldığınızda, WhatsApp'ı yeni telefonunuza yükleyerek aynı telefon numarasıyla tekrar doğrulayabilirsiniz.

En kısa zamanda mobil operatörünüzü arayıp SIM kartınızı hemen bloke ettirmenizi tavsiye ederiz, böylece diğer kişiler SIM kartınızla ilişkilendirilmiş numaranızı doğrulayamayacaktır.

Lütfen unutmayın, etkisizleştirilmiş hesap silinmiş hesapla aynı şey değildir. Etkisizleştirme işleminden 30 gün sonra hesabınızı hala aktive etmemişseniz, hesabınız silinecektir.

Hesabınız etkisiz hale getirildiğinde:

WhatsApp kişileriniz isminiz ve profil fotoğrafınızı görmeye devam edebilir.
Kişilerinizin size gönderdiği mesajlar 30 gün bekleme durumunda kalır.
Hesap silinmeden önce hesabınızı yeniden etkin hale getirirseniz, bekleme durumundaki mesajlarınızı alıp tüm grup sohbetlerinizde katılımcı olmaya devam edersiniz.

Etkisizleştirilmiş hesaplar hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bu makaleyi okuyun.

Eğer başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

EmirBeyx

Üye
30 Ara 2018
123
1
++

İse yariyor ama aciliyor su mail geliyor
Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederiz.

WhatsApp hesabınız etkisiz hale getirildi.

Yeni bir telefon ve SIM kart (aynı telefon numarasıyla) aldığınızda, WhatsApp'ı yeni telefonunuza yükleyerek aynı telefon numarasıyla tekrar doğrulayabilirsiniz.

En kısa zamanda mobil operatörünüzü arayıp SIM kartınızı hemen bloke ettirmenizi tavsiye ederiz, böylece diğer kişiler SIM kartınızla ilişkilendirilmiş numaranızı doğrulayamayacaktır.

Lütfen unutmayın, etkisizleştirilmiş hesap silinmiş hesapla aynı şey değildir. Etkisizleştirme işleminden 30 gün sonra hesabınızı hala aktive etmemişseniz, hesabınız silinecektir.

Hesabınız etkisiz hale getirildiğinde:

WhatsApp kişileriniz isminiz ve profil fotoğrafınızı görmeye devam edebilir.
Kişilerinizin size gönderdiği mesajlar 30 gün bekleme durumunda kalır.
Hesap silinmeden önce hesabınızı yeniden etkin hale getirirseniz, bekleme durumundaki mesajlarınızı alıp tüm grup sohbetlerinizde katılımcı olmaya devam edersiniz.

Etkisizleştirilmiş hesaplar hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bu makaleyi okuyun.

Eğer başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Hesabı Etkisiz Hale Getirilmiş ,Yanlış Anladığım Bişeymi Var Acaba.

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
1
8
Dostum Telefon Modelini Kafadan Atabiliriz Bunlar Sorun Değil Kişi WhatsApp'ını tekrar açabiliyor .

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,540
10
721
Kaer Morhen
Çalışmaz dostum. Numara doğrulamaya düşer. Adam numarasını tekrar yazdığında girebilir.

-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.