baslangic

blacksailor

Yeni üye
21 Ara 2013
28
0
oncelikle herkese selamlar web tasarim isine girmeye karar verdim her seyini ogrenmek istiyorum forumda baya bi arasatirma yaptim ama nereden ve basill baslamam ile ilgili bir makale bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
İlk olarak html öğren html kolaydır öğrenirsin 1 haftaya.

Sonra da php öğrenmeye çalış.Eğer anlamadığın yerler olursa bana pm atarsın dostum.Sonra da yapabilirsen .net öğrenmeye çalış

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
ilginize hayranim arkadaslar cok tesekkur ederim html ye dreamwawer gibi bi programlami basliyim yoksa kendimmi kodliyim

Dostum hiç dreamweawer filan yapma sana verdiğim link html 8 ders anlatılmış bunu izle notlarını al bir iki not defterinde deneme yap sonra bedava bir site kur html full dene en fazla 1 haftada pro. olursun

HTML Dersleri _bölüm1 - YouTube

Ayrıca not defteri için notepad++ kullan...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.