Başlatı Şanlı Türk Bayrağı Yapma

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Selamun Aleyküm Arkadaşlar ;

Kullanım :

-rar dosyasına sag tıklayarak buraya çıkart

-şifre isteyecektir oraya turkhackteam yazarak tamam a tıklayın

-çıkan dosyaya çift tıklayınız

-son olarak bilgisayarınızı tekrar başlatınız

BİLGİSAYARINIZI TEKRAR BAŞLATMAZSANIZ BİLGİSAYARINIZIN EKRANI KİLİTLİ OLUYOR FAKAT TEKRAR BAŞLATTIGINIZ ZAMAN DÜZELECEKTİR.

YAPILDIKTAN SONRAKİ HALİ

475qr.jpg

RAR ŞİFRESİ : turkhackteam

indir.gif

DOWNLOAD

ALTERNATİF LİNK

Son düzenleme:

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Eline saglık gibi mesajlarla konu altını kirletecegimize teşekkür butonunu kullanmanızı tavsiye ederim..

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Windowsun normal kodlarını değiştirdiği için virüs olarak algılayabilir hatta 2 tane ayrı virüs programı yükle birbirlerini bile silebiliyorlar

yaso3597

Uzman üye
31 Eki 2011
1,666
0
Ben İndirdim başlat TÜRK Bayrağı oldu ama 3 kere yeniden başlatmamam rağmen başlat ve görev çubuğu kitlendi işlem yapamaz oldum bende görev yöneticisinden kaldırdım .
kullanmanızı tavsiye etmem .

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Kusura Bakma kardeş onu yazmayı unuttum o zaman en aşagıda mavi yerlerde boş bir yere sag tıklayın ve görev çubugunu kilitle seçenegi tikli bir şekildedir o tiki kaldırarak sorun çözülür..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.