Başlattan bilgisayarı kapatamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karsat_773

Üye
9 May 2009
54
0
Arkadaşlar başlat menüsünden bilgisayar kapanmıyor kasadan deniyorum olmuyor.ctrl+alt+delete den bilgisayarı kapat diyorum oda olmuyor başat çalıştır regedit yapıp powerdownaftershutdown ordaki değeri 1 yaptım yeniden başlattım oda olmuyor ne yapmalıyım?

xXxRMxXx

Kıdemli Üye
27 May 2010
2,427
1
Cehennemin orta yerinden://
Muhtemeln bır program ayda sısteme baglı bır servıces kapanmayı ısrarla kabul etmıyor 5000sn lık kapanma suresı yuzundende bu sorun meydan agelıyor cozum yolu var su sekılde
baslat dugmesıne bas
calsıtor dugmesıne bas
"regedit" yaz
burdan
HKEY_CURRENT_USER ana baslaıgı altından
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop bu bolume gel sag taraftakı menude bulunan

"HungAppTimeout" Degerını uzeırne ıkı kere tıklıyarak 20 yap ve kapat baska brı degısıklık yapma sonra kosedekı carpı ısaretınden dırek oalrak kapat penceresı sonra makınanın reset tusu ıle restle takrar acılınca

baslat
calıstır
"cmd" yaz ms dos pencresınden
"chkdsk /f" yaz sorduklarıne "e" ıle akrsılık ver makınanı noral aorlak restart ettır kı edecektır, bu sekılde dısktekı sorunalrıda cozmus olursun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.