başlık bulamadım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XoXo61

Yeni üye
17 Eyl 2012
22
0
arkdaşlar hacker lık hakkında fazla bişe bilmiyorum trojen ve kaylogger hakında bilgi verebilirmisniz bi ustandan ders almak daha iyi diye düşündüm :secret yardımlarınıziçin şimdiden teşekürler

ProLeader

Üye
16 Eyl 2012
106
1
1-Misyon dahilinde görev yaparım.
2-Misyonumda Türk'e zarar vermek yokturki , Bir türk'e zarar vermek acizliktir.
3-Kurban'ı bu şekilde bulmam.

İzleyeceğim yol , C++ İle fake bir hack programı kodlarım içine trojan koyar fudlarım sonrasında Crack Hack Forum girerim orda yayınlarım programı yabancılar indirir ve Kurbanlara sahip olurum.

Ben anca bir kardeşimin bana yardım ettikten sonra allah razı olsun demesinden sonra sevinç duyarım.

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0

İzleyeceğim yol , C++ İle fake bir hack programı kodlarım içine trojan koyar fudlarım sonrasında Crack Hack Forum girerim orda yayınlarım programı yabancılar indirir ve Kurbanlara sahip olurum.

Ben anca bir kardeşimin bana yardım ettikten sonra allah razı olsun demesinden sonra sevinç duyarım.

:) Uçmuşun kardeşim..

Allah yardımlarını eksik etmesin.. Ne diyeyim..

ProLeader

Üye
16 Eyl 2012
106
1
:D Güldürdün kardeşim beni Fake bir program yapamıyorsan öl zaten işlevsiz bir program sadece teması ve butonları olacak ki millet indirsin. Bunun içine bir trojan koymak ne kadar zor sence :D neyse ..

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0

onu benim yeğenimde yapıyor fake program yapmakta ne var

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
:D Güldürdün kardeşim beni Fake bir program yapamıyorsan öl zaten işlevsiz bir program sadece teması ve butonları olacak ki millet indirsin. Bunun içine bir trojan koymak ne kadar zor sence :D neyse ..

Çocuuuk çocuk ! :)
Uçmuşsn derken fake hazırlamana demedim..
Bir türke saldırmam, misyon felan.. Uçmuşsun yani.. Ona dedim.. :)

Neyse..

ProLeader

Üye
16 Eyl 2012
106
1
Cyber-Warrior da çok zaman geçirdik napalım ;) ve Misyona uyanlar +18 kişilerdi uymayanlar ise birkaç çoluk çocuk vardı onlarda banlanıyordu zaten-.- kaRdeşim.

Son düzenleme:

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
Cyber-Warrior da çok zaman geçirdik napalım ;) ve Misyona uyanlar +18 kişilerdi uymayanlar ise birkaç çoluk çocuk vardı onlarda banlanıyordu zaten-.- kaRdeşim.

Hadi Cyber-Warrior da zaman geçirdiğini söylemeni anlıyorum, hava atmaya gelmişsin..
İyide kardeşim misyona uyanlar +18 diğerleri çoluk çocuk felan.. Nedir bu telaşın..
Tavrın çocukca ben bunu söylüyorum.. :)

ProLeader

Üye
16 Eyl 2012
106
1
Hava atma değil , sadece geldiğim yerde öyle öğrendim öyle uyarım bir türk'e saldıran bir kişi %90 13-14 Yaşındaki ergendir birkere misyon yok hedef yok adamda gırgırına takılıyor. Tavır yaptığım yok emin ol kardeşim yaptğımda böyle olmaz. -.-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.