.bat dosyası ile hedef PC yi pert et

Mrtzl

Üye
6 Ara 2020
52
27
Hepinize merhaba değerli THT üyeleri bu gün bomba gibi bir konum var bir bat dosyası tasarladım açtığımız anda PC yi çökerticektir (çok iyi bir PC değilse)
Resim ekleyemiyeceğim çünkü PC nin çökmesini hiç istemem ama özelden mesaj atarsanız kodları veririm
Not:Bu dosyayı açtığınız anda PC çökecektir dikkatli olun vs system32 ye kayıt etmeyin

link:İndir mineexploit bat

VirüsTotal:VirusTotal

Not kötüye kullanımdan geliştirici sorumlu değildir.

Son düzenleme:

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,297
833
Ddos
Hepinize merhaba değerli THT üyeleri bu gün bomba gibi bir konum var bir bat dosyası tasarladım açtığımız anda PC yi çökerticektir (çok iyi bir PC değilse)
Resim ekleyemiyeceğim çünkü PC nin çökmesini hiç istemem ama özelden mesaj atarsanız kodları veririm

link:İndir freemovie bat

Not kötüye kullanımdan geliştirici sorumlu değildir
Shutdown -s uzantıyı bat yap başka pc ye at pc kapanır boş biraz ama olsun: )

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Merak edip denedim. Tabi önce kodlarına baktım tek komutu binlerce kez tekrarlamışsın.
Bilgisayar çökmedi ama yeteri kadar beklediğin zaman bilgisayarı baya yavaşlatıyor.
CMD çöküyor.

Gladiaus

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
317
83
Baku, Azerbaijan

link:İndir freemovie bat

Not kötüye kullanımdan geliştirici sorumlu değildir.
Güzel bir konu olmuş ellerine sağlık

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
43
Sayın üye diğer platformlarda da buna benzer bir konu açılmıştı. Denileni yaptım. Kod vermişti. Echo echo diye. Allah belasını versin ne dediyse hepsini yazmıştım.Bat uzantısıyla kayıt altına aldım. Olan PC ye oldu. Tüm bilgiler yok olup gitti. Bir konu açıyor isen biz burda bir aileyiz lütfen kardeşim şahıs dediklerini yaptığı anda PC si çökecek tarzda olmasın. Kul hakkı çok önemli. Kardeşimiz seni tanımasada kul hakkına lütfen girmeyelim. Biz burda bir aileyiz geleneğiyle sana yazdım. Bir kusurumuz varsada affola. Eskiden birşey bilmezdim ama anlattıklarını şuan idrak edebiliyorum. Amaç PC de tüm bilgileri yok etmekmi. Belkide dosyalarını kaybedecek sayenizde ama format atınca yeni işletim sistemine kavuşacak. Lütfen ne varsa anlat ki millet yanlışa saplanmasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.