Bat programlama

azraeldeath35

Yeni üye
30 Haz 2015
12
0
Merhabalar üstadlarım, ben .bat programlama öğreniyorum ama tam hakkıyla anlatan bir site bulamadım site çok var ama hepsi yarım yamalak bana .bat programlamayı anlatan türkçe bir site verebilirseniz teşekkür ederim

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Merhabalar üstadlarım, ben .bat programlama öğreniyorum ama tam hakkıyla anlatan bir site bulamadım site çok var ama hepsi yarım yamalak bana .bat programlamayı anlatan türkçe bir site verebilirseniz teşekkür ederim

Merhabalar, internete yazarak bir çok kod örnekleri bulabilirsiniz. Onun dışında pek fazla tercih edilmeyen bir yazılım dili olduğu için zorlanabilirsin Google'da uzantısı yerine tam olarak dilin adını aratmayı deniyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.