Çözüldü .bat uzantısı gizleme

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
C:\ADOBE
arkadaşıma bir şaka virüsü hazırladım ama bat olduğu için yedirmem imkansız nasıl gizlerim ben bunu

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
tamam deneyeyim teşekkürler

edit denedim çalışmadı

Tekrar merhaba,

normal olarak gidip dosya uzantısını ".bat" kısmını silip ".exe" yaparsanız tabi çalışmaz. Bunun için bir converter programına ihtiyacınız var. Arama motoruna "Bat to exe" yazarsan bir düzüne kullanabileceğin dönüştürücü yazılım çıkacaktır. Bunu kullanarak dönüştürmen gerekmekte. Kolay gelsin, iyi forumlar

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
C:\ADOBE
Tekrar merhaba,

normal olarak gidip dosya uzantısını ".bat" kısmını silip ".exe" yaparsanız tabi çalışmaz. Bunun için bir converter programına ihtiyacınız var. Arama motoruna "Bat to exe" yazarsan bir düzüne kullanabileceğin dönüştürücü yazılım çıkacaktır. Bunu kullanarak dönüştürmen gerekmekte. Kolay gelsin, iyi forumlar
teşekkürler artık cevap yazmanıza gerek yok sorun çözüldü :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.