Bayrağımıza en büyük hakaret

korkut01

Üye
18 Ocak 2007
69
2
Türk Bayrağı papazın ayakları altında !
maltapapazheykel1.jpg

Olay, Malta'daki bir papaz heykeli. Malta'nın "Vittorisa" bölgesinde . Papazın doğum günü nedeniyle dikilmiş bir heykel, ancak ayaklarının altında Türk bayrağı.

maltapapazheykel1.jpg

Malta ile Türkiye Cumhuriyeti'nin ne alıp veremediği olmuş ki bu beyaz sakallı ama kara ruhlu insanın ayakları altına serilmiş bayrağımız?Demek ki hıristiyan dünyası tarihten gelen bir kin beslemekte.

maltapapazheykel2.jpg

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
ewet dünya üzerinde bolca şerefsiz var dışişlerinin konuyla ilgilenmesi gerekli bence.

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
hey nerde disisleri bakanligi abdullah gül uyumaaa bak serefsizler türk bayragini genabet ayaklarinin altina almislar bos durma calis o serefsizlere hadlerini bildir sancak namustur ipne papaz ayaginin altindaki bayrak seni ölüme ***ürür dikkat etttttttttttttt

ali12

Yeni üye
21 Ocak 2007
21
0
kardes bu resim demek istiyorki siszin ülkenisi bis yönetiyorus ama sis bilmiyorsunus! ve bu dedim sözler dogru! türkiyede neden kizlar okula esarplan gidemez? türkiyede neden icki bira yasagi yok? türkiyede neden kuran okullarinin kapanmasi cabalaniyor? cünkü ülkemizi serefsiz picler yönetiyor. erbakani neden hapi attirdilar? cünkü o müslüman , mübarek hoca türkiye adam edecedi ama yahudiler izin vermedi hocayi hapi attirdilar. ondan herkez oyunu saadet partisine versin. selametle kendinise iyi bakin kardeslerim

OKUYUN BU YAZDIMI . . .

NightBLue

Yeni üye
6 Ocak 2007
19
0
ali gardaş her şeyde haklısın bu kitapsızlar en başta başımızdaki şerefsiz amerikanın birer adamları artık içimize girmişler bizim türklük ruhumuzu atmaya çalışıyolar ama biz yıkıLmayacağız bizim atalarımız bir karış toprak içişn can veren insanlar bu şerefsizlere aldanmıyacağız

hiLo

Yeni üye
3 Mar 2007
10
0
ya arkadaslar bu devlet neden bisi ypamiyoo???Ya neden susuyoorr??yaa allahim kafay yiicem ben basbakan olsam varyaaaa off allahim dogru dürüst devlet olsaaydiilarr su n o heykeli yiktirirdilar ama yookkk gavurlar ne yaarlarsa yapsinlarr biz ab ye girelim yeter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OLMUYO ÖYLE!!

žй3X™

Kıdemli Üye
4 Mar 2007
2,210
37
ŜŦγĻэ BσγšŜ_
Sen ole dıosun hilo ama onların bize ne yapmayacağı ne malum pkk sorunuumuz war.Sımdı onlarla cıkar.Birde ustune amerika dıslıo_O Zaman batarız Bunun ıcın Her zaman ZAFER Yolunda iLeRLiYeLim....

žй3X™

Kıdemli Üye
4 Mar 2007
2,210
37
ŜŦγĻэ BσγšŜ_
Bir Yerin Adına Denince Türk ülkesi, Gözüm Bayrak Arar, Kulağım Ezan Sesi

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Vatan eğer uğrunda ölen varsa vatandır

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Tarihim, Şerefim, Şiirim, Her şeyim Yer yüzünde yer beğen nereye dikilmek istersen söyle, seni oraya dikeyim!

Sahipsiz vatanın batması haktır,sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır..!

Delinse yer ,çökse gök ,yansa kül olsa dört yan, Yüce dilege dogru yine yürürüz yayan. Yildirimdan, tipiden ,kasirgadan ,yilmayan, Ölümlerle eylenen tunç yürekli Türkleriz..

[/FONT]

espirix35

Yeni üye
12 Şub 2007
30
0
böyle serefsizlere Türklügün ne demek oldugunu göstermek lazım. Allah Türk'ü Korusun Ve Yüceltsin. Böyle serefsizlerin ayaklarının altında ezdirmesin!

ByNitro

Yeni üye
8 Mar 2007
6
0
Hatay
Türkün Dostu Türktür... Terbiyesiz Ve ahlaksız bir kişinin yaptıgı şerefsizlik karşısında türk milleti boynunu eğmeyecektir..

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır parlayacak!
O benimdir, o benim milletimindir ancak!

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül... ne bu şiddet, bu celâl?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal.
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklal.

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
kardes bu resim demek istiyorki siszin ülkenisi bis yönetiyorus ama sis bilmiyorsunus! ve bu dedim sözler dogru! türkiyede neden kizlar okula esarplan gidemez? türkiyede neden icki bira yasagi yok? türkiyede neden kuran okullarinin kapanmasi cabalaniyor? cünkü ülkemizi serefsiz picler yönetiyor. erbakani neden hapi attirdilar? cünkü o müslüman , mübarek hoca türkiye adam edecedi ama yahudiler izin vermedi hocayi hapi attirdilar. ondan herkez oyunu saadet partisine versin. selametle kendinise iyi bakin kardeslerim

OKUYUN BU YAZDIMI . . .

ulan sana uyuz oldum ha...ERBAKANIDA SENIDE ÜSTÜSTE KOYUP ....... LAZIM .... BEYİNSİZ MAHLUK...

korkut01

Üye
18 Ocak 2007
69
2

OKUYUN BU YAZDIMI . . .

Arkadaşım ben bu mesajı göndermekle birlik çağrısı yapmak istedim,,ama malesef sen siyaset yapmayı yeğledin.şu adam bu adam değil biz hepimiz diyerek sözlerimize devam etmeliyiz.Maltadaki gibi olaylar bizi dahada birbirimize yakınlaştırmalı.Saygılarımla.

Bozkurt Destani66

Yeni üye
19 Mar 2007
1
0
Zamaninda büyük attila papayi yanina cagirdirip ve ayagini öptürdügünü unutdular galiba...

MUHTAC OLDUGUNUZ KUDRET,DAMARLARINIZDAKI ASIL KANDA MEVCUTDUR...
tanri türkü korusun ve yücetsin

ccc_reis_ccc

Yeni üye
8 Nis 2007
17
0
KURTULUŞ SAVAŞI SIRASINDA İZMİR DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTARILDIĞINDA ULU ÖNDER ATATÜRK COŞKUYLA KARŞILANMIŞ VE KARARGAHINA GİRERKEN DÜŞMAN DEVLETİN BAYRAĞI KARARGAH KAPISINDA YERDE SERİLİYMİŞ. ULU ÖNDER BAYRAĞIN HEMEN YERDEN KALDIRILMASINI İSTEMİŞ. BAYRAK ÇİĞNEMEK BAYRAĞIN SAHİBİ OLDUĞU ULUSA YAPILAN EN BÜYÜK HAKARETTİR. NE YAZIK KİMİ ŞEREF HAYSİYET YOKSUNU MİLLETLER BUNDAN BİHABER LER. ONLAR İÇİN KENDİ BAYRAKLARI BİR PARÇA BEZ PAÇAVRA SANIRIM
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNA ÖLEN VARSA VATANDIR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.