Bazen Hayaller Yarım Kalabiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pegasus6655

Yeni üye
29 Şub 2020
28
12
Kahramanmaraş
Belkide en çok gerçekleştirmek istediğim hayallerin başında burası geliyordu. Yine de bilmediğim için sistemleri bir süre ara vermek zorunda kaldım. Tekrar denemek istiyorum. 1 yıl oldu başlayalı ama ben aranızda artık yeni üyeyim, istek ve arzularınızı; her türlü açık fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum. Destek verenler için şimdiden teşekkür ederim. Tüm bilgilerinizi bekliyorum🎖️

Rx

Kıdemli Üye
12 Ocak 2021
2,316
1,445
(nowhere) in
Hoş geldiniz değerli üyemiz, foruma her geçen gün bir sürü yeni bilgilendirici
konular ekleniyor onlara göz atabilirsiniz, ayrıca forum kurallarını ve misyonumuzu okumayı unutmayın.
İyi Forumlar Dilerim.

Pegasus6655

Yeni üye
29 Şub 2020
28
12
Kahramanmaraş
Tekrardan hoşgeldin 🌹
Sağol teşekkür ederim.

Hoşgeldin dostum,forumumuz gün geçtikçe bilgisine bilgi katmakta.Kendini geliştirmek için çok iyi yerdesin.Kaçırma ;)
Teşekkür ederim bilgilerinize her zaman açığım.

Hoş geldiniz değerli üyemiz, foruma her geçen gün bir sürü yeni bilgilendirici
konular ekleniyor onlara göz atabilirsiniz, ayrıca forum kurallarını ve misyonumuzu okumayı unutmayın.
İyi Forumlar Dilerim.
Teşekkür ederim takipteyim.

Hepinize teşekkür ederim burada olmaktan gurur duyuyorum.:giggle:

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
Belkide en çok gerçekleştirmek istediğim hayallerin başında burası geliyordu. Yine de bilmediğim için sistemleri bir süre ara vermek zorunda kaldım. Tekrar denemek istiyorum. 1 yıl oldu başlayalı ama ben aranızda artık yeni üyeyim, istek ve arzularınızı; her türlü açık fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum. Destek verenler için şimdiden teşekkür ederim. Tüm bilgilerinizi bekliyorum🎖️
Hoş Geldin Kardeşim İnşallah Seni Aktif Olarak Görürüzz

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429
Ben sizi görmüştüm siz yeni üye değilsiniz tekrardan hoşgeldiniz

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
Hoşgeldiniz. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.