Bazı arkadaşlar mesaj atmışlar

Akşemseddin1

Yeni üye
25 Haz 2016
6
0
Ankara
Merhaba;
Türk Hack Team olarak, bir siyasi ideolojinin çizgisinde değiliz. Ya da bir sistemi savunduğumuz da yok. Burada ahlak kurallarını aşmadığı takdirde, siyaset dışı herkes istediği yorumu yapabilir. insanları bir sisteme dayatmak gibi bir mecburiyetimiz de yok. O nedenle bazı mesajları anlamlandıramadım. Bu site Devletini seven ve değerlerine bağlılık gösteren bir sistemi savunmaktadır. Bir kişiliği ya da bir ideolojiyi savunduğumuz kesinlikle yoktur. Bu nedenle bize gönderdiğimiz mesajlarda bizi yorumlamanız sizi yanlışa düşürebilir.

Saygılarımla.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Merhaba;
Türk Hack Team olarak, bir siyasi ideolojinin çizgisinde değiliz. Ya da bir sistemi savunduğumuz da yok. Burada ahlak kurallarını aşmadığı takdirde, siyaset dışı herkes istediği yorumu yapabilir. insanları bir sisteme dayatmak gibi bir mecburiyetimiz de yok. O nedenle bazı mesajları anlamlandıramadım. Bu site Devletini seven ve değerlerine bağlılık gösteren bir sistemi savunmaktadır. Bir kişiliği ya da bir ideolojiyi savunduğumuz kesinlikle yoktur. Bu nedenle bize gönderdiğimiz mesajlarda bizi yorumlamanız sizi yanlışa düşürebilir.

Saygılarımla.

Sanırım burda bir kavram kargaşası var. "Hiçbir ideolojiye bağlı değiliz." Demek bizi büyük bir çelişkiye iter. Gerek ismimiz, gerek misyonumuz gerek faaliyetlerimiz gerekse geçen yıllar doğrultusunda Turk Hack Team'in milliyetçi ve Atatürkçü bir team olduğu ortadadır. Zaten bizi diğer türk teamlerden de ayıran en büyük nokta şudur;

Biz asla siyasi bir partinin propagandasını yönetim destekli olarak yapmayız, hiçbir siyasi partiyle ne bağımız ne de yakınlığımız vardır. Bu açıklamanın böyle ifade edilmesi daha doğru olurdu.

Yoksa çıkıp da "hiçbir siyasi ideolojimiz yoktur" demek..

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
Sanırım burda bir kavram kargaşası var. "Hiçbir ideolojiye bağlı değiliz." Demek bizi büyük bir çelişkiye iter. Gerek ismimiz, gerek misyonumuz gerek faaliyetlerimiz gerekse geçen yıllar doğrultusunda Turk Hack Team'in milliyetçi ve Atatürkçü bir team olduğu ortadadır. Zaten bizi diğer türk teamlerden de ayıran en büyük nokta şudur;

Biz asla siyasi bir partinin propagandasını yönetim destekli olarak yapmayız, hiçbir siyasi partiyle ne bağımız ne de yakınlığımız vardır. Bu açıklamanın böyle ifade edilmesi daha doğru olurdu.

Yoksa çıkıp da "hiçbir siyasi ideolojimiz yoktur" demek..

Atatürkçülük bir dünya görüşüdür yani Atatürkçülük bir ideoloji değildir . Mesela Kemalizm desek bir ideolojidir . Bu açıdan kavram kargaşası gibi sıkıntı yok

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Atatürkçülük bir dünya görüşüdür yani Atatürkçülük bir ideoloji değildir . Mesela Kemalizm desek bir ideolojidir . Bu açıdan kavram kargaşası gibi sıkıntı yok

Ataturkcu olup da kemalist olmayan var midir? Kelime oyununa gerek yok, "izm" eki sasirtmasin.. yazdiklarimdan da o cikiyorsa sadece, tebrik ederim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.