Bazı Hataların Çözümleri

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,564
764

Bazı Hataların Çözümleri

Minecrafta Tıklıyorum Açılmıyor ;

Javayı Güncelleyin Ve Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın Ve Minecraftı Yönetici Olarak Çalıştırın. 2. Olarak Güncelleyerek Olmaz İse Minecrafta 1Kez Tıklayın Ve 7 8 Kez Entere Tıklayın.

Minecraft Çok Geç Açılıyor ;

Bir Mod Yüklemiş Olabilirsiniz Yada Bir 3. Parti Program Force Update Yaparak Oyununuzu Güncelleyin. Yine Sorun Devam Ediyor İse Javayı Güncelleyiniz.

Minecraft İndiriyorum Ama Açamıyorum ;

Öncelikle Korsana Karşıyım Ama Yinede Yardımcı Olayım İnternetten Cracked İndirdiginde Zaten Exe'ye Tıklarsanız Roaming Klasörüne .Minecraft Otomatik Olarak Gelecektir. Daha Sonra Force Update Yaparak Oyununuzu 1.5.2'ye Yükseltebilirsiniz.

Java Virtual Machine Hatası ;

Çok Rastlanmasada Bazen Olabiliyor Pc Çok Fazla Ram Kullanıyodur Buyüzdende Oyunu Açmaz Kendini Korumak Amaçlı Bilgisayarınızda Gereksiz Olan Programları Kapatarak Tekrar Girmeyi Deneyin.

Connection Timed Out Connect Hatası ;

Sunucunun İp Adresi Ya Yanlıştır Yada Portları Vb. Yanlış Açılmıstır Bu Hata Sunucuya Bağlanılmadıgını Gösterir Ayarları Kontrol Edip Tekrar Bağlanmayı Deneyinizi.

Minecrafta Ram Verme ;

Böyle bir şey Yoktur Boşuna Denemeyin. Oyun Kendi Vereceği Kadar Vermiş Zaten. En Azından Ben Böyle Biliyorum.

Could Nod Create Java Virtual Machine Hatası ;

Java Sanal Sunucu Oluştururken Hata Yaşamış Bunun Çözümü Bilgisayarınızın Bit'ine Göre Javayı Güncellemektir.

Minecraft Kasıyor - Fps Çok Düşük ;

Oyunu Kastıracak Bir Mod Yada Prog. Yüklemişsinizdir Yada Vsync'den Maximum Fpsyi Düşürmüşsünüzdür. En Kötü İhtimal Ekran Kartınızı Güncelleyin.

Playerler Yükledigim Plugini Kullanamiyor ;

Group Managerden Yada PermissionEX'ten Permlerini Ayarlamamışsındır Onları Kontrol Et.

Minecraft World Birleştirme ;

Bunun En Zor Yolu McEdit'tir En Az 2 Saatinizi Alır Ama En Kolay Yolları W.e İndirerek Schematic İle Buildleri Kaydedip Daha Sonra Tekrar Normal World'e Dönerek Yapıştırmaktır Bir Yöntemde Multi World İle 2 Map Açarsınız Ve Ordaki Buildleri Direk //Copy Ve //Paste Yaparak Yapıştırabilirsiniz.

Bad Video Card Hatası ;

Ekran Kartınız Ya Yetmiyodur Yada Güncel Degildir Ekran Kartınızı Güncelleyin Eğer Aynı Hata Devam Ediyor İse Ekran Kartı Almanız Lazım.

Hiçbir Servere Giremiyorum ;

İnternet Bağlantın Yoktur Yada Bi Program Engelliyodur Birde Sürümünün Güncel Olduguna Dikkat Et Serverin Sürümüyle Aynı Olsun.

Anvil (Örs)'te Kilica Kitapla Enc Basilmiyor ;

Kilicin Veya Basacaginiz Aletin İsmini Değiştirmeniz Yeterli Olacaktir.

Servere Mod Nasıl Yükleyebilirim ? ;

Bukkit Servere Yüklemek İmkansız Diye Biliyorum Ama Minecraft.net'ten İndirdidin Server.Exe'ye Minecraft Forge Kurararak Modlu Server Kurabilirsin Bunun Haricinde Tekkit Vb. Acabilirsin. Minecraft Forgeyi Nasıl Yüklicem Dersende Youtubede Binlerce Video İzlenmeye Hazır.

Plugin Yükleyemiyorum ;

Server Bukkit Degilse Zaten Yükleyemezsin Eğer Bukkitse Serveri Kurulu Oldugu Dizince Plugins Klasörüne Plugini Atman Yeterli Olucaktır.

Hamachisiz Server Kuramıyorum ;

Port Açman Lazım Öncelikle Portu Nasıl Açıcam Diyosan Youtubede Birsürü Video Var Olmadı Bilgisayarcıya Götür Açsın Sana 2. Yöntem Olarak No İp Alabilirsin Biraz Lag Olur Ama Hamachisiz Olur.

Serverde Renkler Kullanılmıyor ;

Color Me Pluginini Yüklemen Lazım Onu Yükledikten Sonra Renk Kodlarıyla İstedigin Renk Yazı Vb. Yazabilrisin

Kaynak https://tik.lat/arKsM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.