Bazı Heçkır Arkadaşlarımız Beni İfşa Etmiş :D

SonTuran

Üye
20 Nis 2015
116
0
?
Beyler, Bazı Kimliği Belirsiz Lamerler Beni İfşa Etmiş. Neymiş Senin Adını Biliyoruz Bilmem Ne Bilmem Ne :D . Benim İsmim Zaten Herkese Açıktır. Bizim Kimseden Korkumuz Yok ;) Rahat Olun...
Buyrun Bu Resim De Heçkır Arkadaşlarımıza Gelsin;
l7nO7Q.png

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Konudan bir şey anlamadım ama neyse :) konu açmak yerine ihbar edebilirsin ilgili kişiyi.

1732

Üye
28 Ocak 2015
69
0
yav bos bos konular acıp durmayın sıkayet etsene napalım sımdı adam senı ıfsa etmısse

ByTvPro

Yeni üye
12 Eki 2011
23
0
bu arkadaşı 5 aydır 7 kişilik bir ekiple takip etmekteydik ve sonunda çözdük ifşa ettik,
mutluyuz huzurluyuz, hadi gidelim osman...

BarlasX

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
813
2
TeŞKiLaT
Beyler, Bazı Kimliği Belirsiz Lamerler Beni İfşa Etmiş. Neymiş Senin Adını Biliyoruz Bilmem Ne Bilmem Ne :D . Benim İsmim Zaten Herkese Açıktır. Bizim Kimseden Korkumuz Yok ;) Rahat Olun...
Buyrun Bu Resim De Heçkır Arkadaşlarımıza Gelsin;
l7nO7Q.png

Kardeşim bu heçkırlara dikkat et bilgisyarını heykıdlayabilirler, senin gizli kimliğini ortaya dökebilirler ve seni bitirebilirler. :D :D :D :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.