Bazı konularda yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uqurdoqan

Üye
23 Şub 2012
129
0
Merhaba arkadaşlar nasılsınız neyse öncelikle

1.olarak uygulama yapmak istiyorum beğendirme olsun var çalışanları gerek okey olsun gerek başka bişey ama bunu yapmak istiyorum...

2.sony vegas programını nasıl öğrenebilirim ? Yardım

3.program felan yazmak istiyorum bunu nasıl öğrenebilirim koxp olsun bot olsun hile olsun

mert5534

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
703
0
İstanbul
1.Başlıkta sorunlarını belirtmelisin bazı konularda yardım değil o konu açmadan önce okuyunuzu ne için koydular.

2.sony vegas programının tr yamasını bulabilirsn biraz daha iyi anlarsn ve googlede aratarak videolu anlatım vs. bulaiblirsn

3.program yazmakta hiçbir bilgin yoksa visual basinc 6 dan başlayabilirsn forumdaki Visual Basic bölümünden indirip verilen örnek çaışmaları videolu şekilde izleyerek bu işleri öğrenebilirsn forumda birçok videolu anlatımları var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.