Bazı sitelere giremiyorum

TrHasan07

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
388
1
<conio.h>
Merhaba herkese. Arkadaşlar instagram,twitter,tumblr gibi sitelere giremiyorken youtube'ye girebiliyorum. Bazı arama sonuçlarım çıkmıyor. Buraya bile vpn ile girdim. Bilgisayarlık bir sorun değil çünkü diğer cihazlarımdada oluyor bu durum. Vpn ile girmek durumundayım. Tarayıcı ilede alakalı değil çünkü operadada denedim explorer ilede denedim olmuyor. Ne yapmam lazım. Sanırım modemden kaynaklı. Müşteri hizmetlerini aramak istemiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Dostum bence biraz bekle. Sürekli devam ediyorsa ara müşteri hizmetlerini. Şimdi evine direk gelmesinler uğaşma belki düzelir zamanla 1-2 gün içinde

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
2
95
İstanbul
Merhaba;

Arkadaşımda da aynı şekildeydi yani bu site güvenli olmadığı için giremiyorsunuz diye bildirim almış,o da vpn ile giriyor.Modemin güvenlik ayarlarından kaynaklı olabilir,eğer yok ben anlamam diyorsan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.