Bedava 1 Saatlik VPS Kullanımı !!

FuhrerExe

Üye
19 May 2020
55
0
Almanya
Selamun Aleyküm THT Ailesi Öncelikle Günaydın,Bugün Kredi Kartı Bilgilerinizi Vermek İstemiyorsanız Kullanabilceğiniz Bir Bedava 1 Saatlik VPS Sitesini Göstereceğim Ve Kullanımını Anlatacağım.
Site Link:https://www.apponfly.com/

Dtm9XM.png

Evet Arkadaşlar Sitemize Girdikten Sonra İlk Adım Aşşağıya Doğru İnip Ordaki "Start Free Trial" Butonuna Tıklamak Ve Arkanıza Yaslanıp Kurulumun Bitmesini Beklemek.Kurulum Bitince Bilgisayarınızı Kullanabilirsiniz Ama Bir Kaç Dakika Kullandıktan Sonra E-Posta Adresinizi İsteyecektir Ordan Onaylayınca Devam Edebilirsiniz Bu Arada Ben VPN Kullanmadan Her Bittiğinde Kullanabiliyorum Bilginize

Evet Buraya Kadar Geldik Peki Ne İşe Yarıyor Bu VPS Denen Şey ? Bu Arkadaşımızın İnterneti Baya Bir Hızlı Normalde Burda Hızlı Ama Parayla Aldığınız Gibi Değil Öncelikle :) VPS Denen Şey ” Virtual Private Server ” Sunucunun Kullanım Tasarrufunun Tamamının Kullanıcıya Ait Olduğu Bir Özel Sanal Sunucu Hizmetidir. Sunucuların Her Birinin Üzerinde, Kendine Ait Donanım Bileşenleri Ayrı Olarak Yer Almaktadır. Üzerinde Bağımsız İşletim Sistemi Ve Sunucu Yazılımları Barındırır. Dolayısıyla Bir Fiziksel Sunucu Üzerinde Birden Fazla Özel Sanal Sunucu Oluşturmak Mümkün Olmaktadır.(Bu Arada Ddos Programları İnternetinizi Yavaşlatıyorsa Burayı Kullanabilirsiniz)Kolay Gelsin :)

Son düzenleme:

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
hocam ddos atacağız diyelim. bu vpsin internet hızı ne kadar? 1gbit görürmüyüz?(biraz zor ama)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.