Bedava 1 Yillik .tk li Domain

Evet bu isi Yöncü Bilişim Çözümleri - Backorder, Hosting, Domain Bayilik ve API yappiyor ilk olarak almayi anlatayim

İlk olarak uye oluyoruz fakat isim soyisim falan tamamen dogru yapmamiz lazim kimlik dogrulama var cunku uyeligimizi aliyoruz sonra Yöncü Bilişim Çözümleri - Backorder, Hosting, Domain Bayilik ve API anasayfasinda sag tarafta Domain Sorgulama var orda Sekmelerde En sagda kirmizi yaziyla Bedava .tk Yaziyor ona tikliyoruz sonra altindaki bosluga almak istedigimiz ismi yazioruz mesela benimki coderkral.tk ordaki bosluga sadece coderkral yazdim yazdiktan sonra sag taraftaki Yesil arama butonuna tikliyoruz altta sonuclar cikiyor eger kullaniliyorsa o isim Dolu yazar onu alamayiz yeni isim denememiz lazim O Dolu yazan yer Bos yazinca Ayni satirin en sagda Sepete Ekle var Sepete ekle diyoruz ondan sonra sol ustte alisveris sepeti cikiyor ve orda Odeme Yap diyoruz 0 Tl oldugu icin acilan sayfada Sol tarafta yesil bir tik(Onay) Var O onay olanlardan Hesabimdaki Bakiye ile Ode ye tikliyoruz tmmdir...

Bir Tesekkuru Eksik etmeyiniz !!

Ssc06

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
362
0
Ankara
Bilgi İçin Teşekkürler Dostum önemli bi bilgi. Diğer Free Domainlere Göre Daha Şık Bir isim Kullanışlı Yani. Yanlız Alan Adını Aldım Kullanılmayan Bir isim Sepetede ekledım Onay gelmesini mi bekliycez ? TEŞEKKÜRLER Tekrar :drunk

Son düzenleme:

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
sepete eklemez içiçin üye olucaz tc istiyor sakat iş kafadan salladıım tc kımlık hatalı diyor tc vermez kimse bi bedava site içiçn

flexinnnn

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
682
0
sepete eklemez içiçin üye olucaz tc istiyor sakat iş kafadan salladıım tc kımlık hatalı diyor tc vermez kimse bi bedava site içiçn

Ben yaklaşık 100 domain aldım ve nereden baksan 40 tanesini kullanıyorum. Ne gibi bir sakatlık söz konusu olabilir ki? Adamlar kapı gibi yazmışlar ücretsiz diye. İleride kafa kağıdından gelip evini mi basacaklar para mı isteyecekler?
:)

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir

Ben yaklaşık 100 domain aldım ve nereden baksan 40 tanesini kullanıyorum. Ne gibi bir sakatlık söz konusu olabilir ki? Adamlar kapı gibi yazmışlar ücretsiz diye. İleride kafa kağıdından gelip evini mi basacaklar para mı isteyecekler?
:)

TC kimlik numarasını istiyorlar sen verdinmi
Niye istiyorlar ozmn Tcyi
Tc olmadanda olur

Kaisys

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
667
0
İstanbul
kardeşim ben verdim hiç birşey olmadı :secret site kurdum index atamıyorum ftpleri nerdn öğrenceğimide bilmiyorum tek sorun ftp onuda anlatırsalar tamamdır :RpS_flapper:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.